Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid

Lauritz KnudsenSanitetEAN: 5703302033299
Pris fra 32 krtil 41,45 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 9,45 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Clips-roset, Rund, Ø80 mm, 3-polet, Hvid
32 kr
Til butik
LK Clips-roset, Rund, Ø80 mm, 3-polet, Hvid billede

Produktinformation

Clips-rosetten kan monteres med yderligere 2 dobbeltklemmer; herunder klemme for jord. Aflastningsbøjlen kan svinges bort under montagen. Kan monteres med bund, som er vedlagt.Se relaterede produkter for dobbeltklemmer som kan tilkøbes.Tekniske specifikat...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
Størrelse: 80 mm
EAN: 5703302033299
Varenr.: 1020006669
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Clips-roset rund Ø 80 mm 3-leder, hvid
33 kr
Til butik
LK Clips-roset rund Ø 80 mm 3-leder, hvid billede

Produktinformation

Kan monteres med yderligere 2 dobbeltklemmer; herunder klemme for jord. Aflastningsbøjlen kan svinges bort under montagen. Vedlagte bund skal bruges når rosetten anvendes på brandbart materiale eller på metal.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 182A1060
EAN: 5703302033299
Varenr.: 2765842
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK ® Clips-Roset Ø80mm 3 leder, hvid
34 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clips-Roset Ø80 3Led Hvid
35,9 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK clips-roset, 3P, Ø80 mm, hvid
36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Clips-roset ø80 3led hvid
37,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid
38,48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Clips-roset, Rund, Ø80 mm, 3-polet, Hvid
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clips roset 3 led hvid Ø80
41,45 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Clips roset 3 led hvid Ø80
41,45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl32 kr32 krKøb
2Proshop DK33 kr72 krKøb
3Elvvs.dk34 kr34 krKøb
4Billigelogvvs.dk35,9 kr35,9 krKøb
5Greenline36 kr36 krKøb
6MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
7CS MEGASTORE DK38,48 kr77,48 krKøb
8BilligVVS DK40 kr40 krKøb
9EL-GROSSISTEN41,45 kr41,45 krKøb
10EL-NETSALG41,45 kr41,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid i 146 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Clips-roset 3 leder Ø 80 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202632 kr1 kr (3%)
15. apr. 202633 kr1 kr (3%)
25. feb. 202632 kr1 kr (3%)
7. jan. 202633 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret