Gå til hovedindhold

Noname fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk

NonameSanitetEAN: 5711269130081
Pris fra 524 krtil 743,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 219,75 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fastgrelsesbjler til flamingo, 60 mm clips
524 kr
Til butik
Fastgrelsesbjler til flamingo, 60 mm clips billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Mrker vrige
EAN: 5711269130081
Varenr.: 087393880
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk
573 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1020 stk
743,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK524 kr524 krKøb
2Elvvs.dk573 kr573 krKøb
3vvsfittings.dk743,75 kr743,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk

PriceData har fulgt prisen på fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 743,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 552 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for fastgørelsesbøjler til flamingo, 60mm clips. Æske af 1000 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026524 kr49 kr (9%)
26. maj 2026573 kr49 kr (9%)
23. maj 2026524 kr49 kr (9%)
22. maj 2026573 kr49 kr (9%)
8. maj 2026524 kr49 kr (9%)
7. maj 2026573 kr49 kr (9%)
4. maj 2026524 kr49 kr (9%)
24. mar. 2026573 kr170,75 kr (23%)
23. mar. 2026743,75 kr170,75 kr (30%)
20. mar. 2026573 kr170,75 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret