Gå til hovedindhold

LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose.

JikaSanitetEAN: 4014804895065
Pris fra 1.826 krtil 2.395 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 569 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1826 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 55x43 cm, hvid
1.826 kr
Til butik
Jika Cube møbelpakke, 55x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Badeværelsesmøbel med integreret håndvask og god opbevaringsplads Med Jika Cube møbelpakke får du et praktisk badeværelsesmøbel med et underskab, der har to skuffer med soft-close funktion. Egenskaber ved møblet: To skuffer med soft-close teknologi Nordi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jika
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 55x43x62.2 cm
EAN: 4014804895065
Varenr.: 782229120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1.874 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jika Cube mbelpakke 55 cm, 2 skuffer, hvid
1.936 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CUBE MØBELPAKKE 2 SKUFFER 607X550X430
1.939,16 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 55x43 cm, hvid
1.999 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cube møbelpakke 2 skuffer 607x550x430
2.071,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 55x43 cm, hvid
2.395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.826 kr1.826 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.874 kr2.073 krKøb
3WATTOO.DK1.936 kr1.936 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.939,16 kr1.939,16 krKøb
5CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
6MaintainIt2.071,25 kr2.071,25 krKøb
7BilligVVS DK2.395 kr2.395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose.

PriceData har fulgt prisen på LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.783 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.087 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.902 kr.

Den nuværende pris på 1.826 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LAUFEN Jika Cube møbelpakke - H607 x B550 x D430 mm. Leveres samlet med 2 skuffer og sorte greb. Skufferne er med softclose. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.826 kr48 kr (3%)
29. maj 20261.874 kr20 kr (1%)
22. maj 20261.854 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.849 kr25 kr (1%)
20. maj 20261.874 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.875 kr25 kr (1%)
14. maj 20261.850 kr26 kr (1%)
12. maj 20261.876 kr22 kr (1%)
11. maj 20261.854 kr4 kr (0%)
9. maj 20261.850 kr66,09 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret