Gå til hovedindhold

Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose

LaufenSanitetEAN: 7612738925949
Pris fra 1.245 krtil 1.842,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 597,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1245 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hjskab Cube, 32 x 25 cm, 1 lge, hvid - Jika
1.245 kr
Til butik
Hjskab Cube, 32 x 25 cm, 1 lge, hvid - Jika billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Badevrelsesmbler Hjskabe
EAN: 7612738925949
Varenr.: 782228110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose
1.300 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CUBE HØJSKAB 6 HYLDER 1 DØR 1700X320X251
1.320,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cube højskab 6 hylder 1 dør 1700x320x251
1.421,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jika Cube højskab 32X25mm 6 hylder 1 dør
1.842,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.245 kr1.245 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.300 kr1.369 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.320,68 kr1.320,68 krKøb
4MaintainIt1.421,25 kr1.421,25 krKøb
5vvsfittings.dk1.842,5 kr1.842,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose

PriceData har fulgt prisen på Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose i 163 dage. Laveste pris i perioden er 1.245 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.532 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.281 kr.

Den nuværende pris på 1.245 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid højskab - H1700 x B320 x D251 mm - med 6 hylder og 1 vendbar dør med softclose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.245 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.246 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.247 kr53 kr (4%)
26. maj 20261.300 kr52 kr (4%)
25. maj 20261.248 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.250 kr50 kr (4%)
22. maj 20261.300 kr49 kr (4%)
20. maj 20261.251 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.252 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.253 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret