Gå til hovedindhold

Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

JikaSanitetEAN: 7612738307561
Pris fra 2.132 krtil 3.093,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 961,75 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.979 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2132 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid
2.132 kr
Til butik
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Praktisk og flot møbelpakke fra Jika Jika møbelpakken er et enkelt og flot møbel, som passer ind i de fleste danske hjem. Møbelpakken indeholder: Underskab med 2 skuffer med soft-close funktionen Håndvask som passer perfekt til i målene 80x43 cm Badevær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jika
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 800x430mm
EAN: 7612738307561
Varenr.: 782229140
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
JIKA Cube mbelpakke, 800x430 mm
2.216 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CUBE MØBELPAKKE 2 SKUFFER 622X790X422
2.294,04 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid
-15%2.299 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cube møbelpakke 2 skuffer 622x790x422
2.450 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid
-10%2.609 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb
2.668 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jika Cube møbelpakke 800x430mm, 2 skuffer, sorte greb, hvid semiglans
3.093,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.132 kr2.132 krKøb
2WATTOO.DK2.216 kr2.216 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.294,04 kr2.294,04 krKøb
4CompletVVS2.299 kr2.299 krKøb
5MaintainIt2.450 kr2.450 krKøb
6BilligVVS DK2.609 kr2.609 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.668 kr2.867 krKøb
8vvsfittings.dk3.093,75 kr3.093,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

PriceData har fulgt prisen på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.754 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 2.266,01 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.154 kr.

Den nuværende pris på 2.132 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.132 kr67 kr (3%)
26. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
24. maj 20262.216 kr17 kr (1%)
17. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
16. maj 20262.216 kr17 kr (1%)
12. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
11. maj 20262.216 kr17 kr (1%)
18. apr. 20262.199 kr17 kr (1%)
17. apr. 20262.216 kr17 kr (1%)
3. apr. 20262.199 kr220 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret