Gå til hovedindhold

Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

JikaSanitetEAN: 7612738307561
Pris fra 1.917 krtil 3.093,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.176,75 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1917 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid
-10%1.917 kr
Før 2.131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid billede

Produktinformation

Praktisk og flot møbelpakke fra Jika Jika møbelpakken er et enkelt og flot møbel, som passer ind i de fleste danske hjem. Møbelpakken indeholder: Underskab med 2 skuffer med soft-close funktionen Håndvask som passer perfekt til i målene 80x43 cm Badevær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jika
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 800x430mm
EAN: 7612738307561
Varenr.: 782229140
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
JIKA Cube mbelpakke, 800x430 mm
2.216 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cube møbelpakke 2 skuffer 622x790x422
2.450 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb
2.668 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 80x43 cm, hvid
2.899 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jika Cube møbelpakke 800x430mm, 2 skuffer, sorte greb, hvid semiglans
3.093,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.917 kr1.917 krKøb
2WATTOO.DK2.216 kr2.216 krKøb
3MaintainIt2.450 kr2.450 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.668 kr2.867 krKøb
5BilligVVS DK2.899 kr2.899 krKøb
6vvsfittings.dk3.093,75 kr3.093,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

PriceData har fulgt prisen på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.917 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.294,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.166 kr.

Den nuværende pris på 1.917 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B790xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.917 kr214 kr (10%)
2. jun. 20262.131 kr163,04 kr (7%)
1. jun. 20262.294,04 kr162,04 kr (8%)
30. maj 20262.132 kr67 kr (3%)
26. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
24. maj 20262.216 kr17 kr (1%)
17. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
16. maj 20262.216 kr17 kr (1%)
12. maj 20262.199 kr17 kr (1%)
11. maj 20262.216 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret