Gå til hovedindhold

Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

JikaSanitetSoftclose skuffer med sorte grebModerne badeværelsesindretningEAN: 4014804895041

Elegant møbelpakke fra Jika med underskab, 2 skuffer med softclose og keramisk håndvask 65x43 cm. Moderne nordisk design i hvid semiglans med sorte greb. Læs mere

Pris fra 1.969 krtil 2.820 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 851 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.942 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1969 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
JIKA Cube mbelpakke, 650x430 mm
1.969 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 65x43 cm, hvid
1.969 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cube møbelpakke 2 skuffer 622x640x422
2.235 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb
2.294 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jika Cube møbelpakke, 65x43 cm, hvid
2.599 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jika Cube møbelpakke 650x430mm, 2 skuffer, sorte greb, hvid semiglans
2.820 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.969 kr1.969 krKøb
2LavprisVVS1.969 kr1.969 krKøb
3MaintainIt2.235 kr2.235 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.294 kr2.493 krKøb
5BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb
6vvsfittings.dk2.820 kr2.820 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Jika Cube møbelpakke 65x43 cm, hvid med 2 skuffer og håndvask

Jika

Elegant møbelpakke fra Jika med underskab, 2 skuffer med softclose og keramisk håndvask 65x43 cm. Moderne nordisk design i hvid semiglans med sorte greb.

• Moderne badeværelsesindretning
• Softclose skuffer med sorte greb

Beskrivelse

Jika Cube møbelpakken er en komplet og elegant badeværelsesløsning, der kombinerer funktionalitet med moderne nordisk design. Møbelpakken består af et underskab med to praktiske skuffer og en keramisk håndvask, der måler 65x43 cm. Underskabet er udført i en hvid semiglans overflade med mat hvide sider, hvilket skaber en stilren og tidsløs æstetik. Skufferne er udstyret med softclose-funktion, der sikrer en blød og lydløs lukning, og de elegante sorte greb tilføjer et moderne twist til det klassiske hvide design. Håndvasken er fremstillet i højkvalitets keramik og har både hanehul og overløb, så den er klar til brug når armaturet monteres. Møbelpakken leveres færdigsamlet og er designet til væghængning, hvilket giver en ren og minimalistisk fremtoning på badeværelset. Perfekt til moderne boliger hvor funktionalitet og design går hånd i hånd.

Specifikationer

Greb:Sorte greb inkluderet
Vægt:32,2 kg
Hanehul:Ja, foreberedt
Skuffer:2 stk. med softclose funktion
Overløb:Ja, inkluderet
Materiale:Keramisk håndvask, folie overflade
Overflade:Hvid semiglans folie
Størrelse:65 cm x 62,2 cm x 43 cm (B x H x D)

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Følger der armatur med Jika Cube møbelpakken?

Nej, armaturet medfølger ikke og skal købes separat. Håndvasken er dog forberedt med hanehul.

Er skufferne i Jika Cube møbelpakken lydløse?

Ja, begge skuffer har softclose-funktion som sikrer en blød og lydløs lukning og undgår fingerklemning.

Kan møbelpakken monteres på væggen?

Ja, møbelpakken er designet til væghængning og leveres med monteringsbeslag til sikker vægmontering.

Hvilken vægt kan skufferne i Jika Cube møbelpakken bære?

Skufferne er robuste og kan bære normal badeværelsesopbevaring som håndklæder, toiletartikler og rengøringsmidler.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb

PriceData har fulgt prisen på Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.746 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.930 kr.

Den nuværende pris på 1.969 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Laufen Jika Cube hvid møbelpakke B640xD422xH622mm med keramisk håndvask, 2 skuffer med softclose og sorte greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.969 kr1 kr (0%)
2. jun. 20261.970 kr9 kr (0%)
1. jun. 20261.979 kr8 kr (0%)
29. maj 20261.971 kr8 kr (0%)
27. maj 20261.979 kr6 kr (0%)
26. maj 20261.985 kr6 kr (0%)
14. maj 20261.979 kr13 kr (1%)
3. maj 20261.966 kr33 kr (2%)
13. apr. 20261.999 kr57 kr (3%)
11. apr. 20261.942 kr57 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret