Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm

Pris fra 2.512 krtil 3.549 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.037 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.485 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2512 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn Laser
2.512 kr
Til butik
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn Laser billede

Produktinformation

HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn - Multifunktionsprinter - farve - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 499Q7F
EAN: 0196786388620
Varenr.: 1002233086
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn Multifunktion - Farve - Laser
2.725 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn
-6%2.899 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn billede

Produktinformation

HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn - Multifunktionsprinter - farve - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 250 ark - 33.6 Kbps - Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 værtDesignet til teams i virksomheden, der har brug for professionel ydeevne med hurtig 2-sidet farveprintning samt scanning, kopiering og fax i høj kvalitet og prisbelønnet pålidelighed i et pladsbesparende design.Løsning til virksomhedsteamsStøt teams i virksomheden med denne kompakte laserprinter til lynhurtig farveprintning, -scanning, -kopiering og -fax i høj kvalitet.Hurtig, automatisk 2-sidet farveprintning i et enkelt gennemløb samt scanning, kopiering samt faxFå hurtig, automatisk 2-sidet farveprintning med op til 25 sider pr. minut samt scanning, kopiering og fax.Virkelighedstro farverGør din virksomhed levende med næste generations HP TerraJet-toner, der er designet til mere virkelighedstro og levende farver.Kompakt designStrømlin dit arbejdsområde, fjern rod, og gør teamet mere effektivt med en kompakt laserprinter.Avancerede produktivitetsfunktionerOpret en HP-konto for at maksimere produktiviteten med avancerede funktioner.HP Web JetadminCentraliser din printeradministration. HP Web Jetadmin tilføjer og opdaterer nemt enheder, løsninger og politikker.GenereltAirPrint-aktiveret: JaAnbefalet månedlig volumen: 150 - 2500 siderDiagonalstørrelse, display: 4.3"Display Farvesupport: FarveEnhedstype: MultifunktionsprinterForbindelse tilgængelig: JaInterface: Gigabit LANUSB 2.0USB 2.0 værtKontormaskineegenskaber: Sc...

Produktspecifikationer

Kategori: Laser
Vægt: 10g
EAN: 0196786388620
Varenr.: 1833851
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn
-6%2.919 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn Laser
3.179 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Color Laserjet Pro Mfp 3302fdn A4
3.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.512 kr2.512 krKøb
2Proshop DK2.725 kr2.725 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr2.969 krKøb
5Ultrashop3.179 kr3.179 krKøb
6Dustin DK3.549 kr3.635,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm

PriceData har fulgt prisen på Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.485 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 3.179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.701 kr.

Den nuværende pris på 2.512 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Laserprinter farve HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdn A4 - 600 × 600 dpi, 25 ppm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20262.512 kr213 kr (8%)
13. maj 20262.725 kr130 kr (5%)
9. maj 20262.595 kr16 kr (1%)
8. maj 20262.579 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.580 kr5 kr (0%)
3. maj 20262.575 kr4 kr (0%)
2. maj 20262.579 kr4 kr (0%)
1. maj 20262.583 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.584 kr1 kr (0%)
27. apr. 20262.585 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret