Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser

Pris fra 3.825 krtil 4.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 924 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.633 kr 15. apr.

Sammenlign priser på HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3825 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Color LaserJet Enterprise M455dn Laser
3.825 kr
Til butik
HP Color LaserJet Enterprise M455dn Laser billede

Produktinformation

HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Printer - farve - Duplex - laser - A4/Legal - 600 x 600 dpi - op til 27 spm (mono) / op til 27 spm (farve) - kapacitet: 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3PZ95A#B19
EAN: 0193905215898
Varenr.: 998136094
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LASERJET M455DN 25PPM A4 LASE 128MB 1200DPI USB 2.0 IN
3.834 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser
3.883 kr
Til butik
HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser billede

Produktinformation

Printer leverer farve-laserudskrifter med op til 29 ppm, automatisk duplex til A4/Legal samt AirPrint og Gigabit LAN-forbindelse. Color LaserJet Enterprise M455dn er en arbejdsgruppefarvelaser til mindre kontorer, der tilbyder stabil udskriftshastighed, grundlæggende netværksfunktioner og pålidelig billedkvalitet til daglige dokumenter. Udskrivningshastighed: up to 29 ppm (A4) Opløsning: 600 x 600 dpi Forbindelser: USB 2.0, Gigabit LAN, AirPrint Medieformat: A4 og Legal Hukommelse: 1.25 GB installeret Processor: 800 MHz Velegnet til 3-10 brugere; kombinerer farveudskrifter og netværksfunktioner, så dagligt kontorarbejde kan køre effektivt.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 3PZ95A#B19
EAN: 0193905215898
Varenr.: 2922833
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Color Laserjet Enterprise M455dn A4
4.024 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve HP Color LaserJet Enterprise M455dn
4.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve HP Color LaserJet Enterprise M455dn
4.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Color LaserJet Enterprise M455dn Laser
4.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.825 kr3.825 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.834 kr3.903 krKøb
3Proshop DK3.883 kr3.883 krKøb
4Dustin DK4.024 kr4.110,25 krKøb
5Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
6Vivas DK4.219 kr4.379 krKøb
7Ultrashop4.749 kr4.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser

PriceData har fulgt prisen på HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.534 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 3.897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.732 kr.

Den nuværende pris på 3.825 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP Color LaserJet Enterprise M455dn - Color Laser - A4 Duplex - 29 ppm - Farve - Laser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.825 kr23 kr (1%)
28. maj 20263.848 kr4 kr (0%)
27. maj 20263.852 kr20 kr (1%)
26. maj 20263.872 kr63 kr (2%)
25. maj 20263.809 kr13 kr (0%)
24. maj 20263.822 kr14 kr (0%)
23. maj 20263.836 kr13 kr (0%)
22. maj 20263.849 kr20 kr (1%)
21. maj 20263.869 kr63 kr (2%)
19. maj 20263.806 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret