Gå til hovedindhold

HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 2.039 krtil 2.749 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.849 kr 5. maj

Sammenlign priser på HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2039 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Color Laser MFP 178nw Laser
2.039 kr
Til butik
HP Color Laser MFP 178nw Laser billede

Produktinformation

HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4ZB96A#B19
EAN: 0193015507258
Varenr.: 994819377
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Color Laserjet Mfp 178nw A4
2.049 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)
2.159 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color Laser MFP 178nw All in One Multifunktion - Farve - Laser
2.228 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Color Laser MFP 178nw Printer
-26%2.267 kr
Før 3.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve HP Color Laser MFP 178nw
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HP Color Laser printer MFP 178nw
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve HP Color Laser MFP 178nw
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Color Laser MFP 178nw Laser
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.039 kr2.039 krKøb
2Dustin DK2.049 kr2.135,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.159 kr2.228 krKøb
4Proshop DK2.228 kr2.228 krKøb
5Teknikproffset DK2.267 kr2.346 krKøb
6Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
7INphone.dk2.399 kr2.399 krKøb
8Vivas DK2.419 kr2.579 krKøb
9Ultrashop2.749 kr2.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.845 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 2.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.990 kr.

Den nuværende pris på 2.039 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for HP Color Laser MFP 178nw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 18 spm (kopiering) - op til 18 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.039 kr6 kr (0%)
22. maj 20262.045 kr4 kr (0%)
19. maj 20262.049 kr200 kr (11%)
5. maj 20261.849 kr190 kr (9%)
3. maj 20262.039 kr10 kr (0%)
29. apr. 20262.049 kr10 kr (0%)
26. apr. 20262.039 kr10 kr (0%)
25. apr. 20262.049 kr3 kr (0%)
24. apr. 20262.046 kr3 kr (0%)
18. apr. 20262.049 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret