Gå til hovedindhold

HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser

Pris fra 3.939 krtil 5.039 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.740 kr 15. mar.

Sammenlign priser på HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3939 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw Laser
3.939 kr
Til butik
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw Laser billede

Produktinformation

HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB, USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 vært, Wi-Fi(ac), Bluetooth...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 5HH64F#B19
EAN: 0196068323264
Varenr.: 1001097094
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser
4.113 kr
Til butik
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter der leverer farve-laserudskrivning, scanning, kopiering og fax ved op til 33 spm, med en standardindføring på 300 ark og en 50-arks automatisk dokumentføder. Den HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw kombinerer pålidelig 33 spm farveoutput med 600 x 600 dpi opløsning og en 4,3" touchscreen for enkle kontorarbejdsgange. Udskriftshastighed: op til 33 spm (mono/farve) Udskriftsopløsning: op til 600 x 600 dpi Scanningsopløsning: op til 600 x 600 dpi Automatisk dokumentføder: 50 ark Standard indføringskapacitet: 300 ark Månedlig driftscyklus: op til 50000 sider Anbefalet månedligt volumen: 750-4000 sider Display: 4,3" Udformet til travle små kontorer, håndterer denne farve-laser MFP flersidede opgaver og daglige dokumentarbejdsgange med stabile hastigheder og en brugervenlig touchscreen.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 5HH64F#B19
EAN: 0196068323264
Varenr.: 3164720
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Color Laserjet Pro Mfp 4302fdw A4
4.749 kr
Til butik
Hp Color Laserjet Pro Mfp 4302fdw A4 billede

Produktinformation

Udskriv og kopier med op til 33 sider pr. minut til hurtig udskrivning af kontordokumenter Automatisk dobbeltsidet udskrivning, kopiering og scanning reducerer papirforbrug og håndtering 4,3" touch-LED og 50-arks ADF gør almindelige arbejdsgange hurtigere Dobbeltsidet scanning med op til 46 sider pr. minut og 1200 dpi optisk opløsning fanger detaljer WiFi, Ethernet og AirPrint/Mopria gør mobil og netværksbaseret udskrivning enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Farvelaser
Artikel nr.: 5HH64F#B19
EAN: 0196068323264
Varenr.: 5011347968
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw laserprinter
4.990 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw Laser
5.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.939 kr3.939 krKøb
2Proshop DK4.113 kr4.113 krKøb
3Dustin DK4.749 kr4.835,25 krKøb
4Komplett DK4.990 kr4.990 krKøb
5Ultrashop5.039 kr5.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser

PriceData har fulgt prisen på HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.254 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 4.078 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.762 kr.

Den nuværende pris på 3.939 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for HP Color LaserJet Pro MFP 4302fdw - Color Laser - 33 ppm - 600 x 600 dpi Multifunktion - Farve - Laser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.939 kr10 kr (0%)
27. maj 20263.929 kr22 kr (1%)
26. maj 20263.951 kr191 kr (5%)
18. maj 20263.760 kr88 kr (2%)
9. maj 20263.848 kr88 kr (2%)
6. maj 20263.760 kr88 kr (2%)
3. maj 20263.848 kr88 kr (2%)
29. apr. 20263.760 kr6 kr (0%)
28. apr. 20263.754 kr124 kr (3%)
25. apr. 20263.878 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret