Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown

LancômeEyelinerEAN: 3614273855051
Pris fra 180 krtil 225 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown
-25%180 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Ultra Precise Waterproof Liner - 02 Syrup Brown er en helt fantastisk, vandfast eyeliner, som giver din makeup et **smukt og sofistikeret touch**. Denne eyeliner har en ekstra tynd og fleksibel applikator, som er genial til at indramme øjn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Eyeliner
EAN: 3614273855051
Varenr.: 102865
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Liner Idole Brown
-30%188 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Liner Idole Brown billede

Produktinformation

Lancôme Lash Idôle Liner. Fra dristige til tynde linjer - skab dit perfekte eyeliner-look! En unik, slank og fleksibel filtspids, der tegner en 0,1 mm tynd linje og giver perfekt adgang til vippekanten med en præcis påføring. Maksimal præcision i en banebrydende emballage: let at kontrollere takket være den klassiske og ergonomiske Idôle-form. Altid finere, nemmere og vandfast.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 10g
Artikel nr.: LE0374
EAN: 3614273855051
Varenr.: B082099
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lash Idôle Liner #02 Brown 1 ml
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Lash Idôle Liner #02 Brown 1 ml billede

Produktinformation

Lancôme Lash Idôle Liner. Opnå dine eyeliner mål, uanset om du ønsker tykke eller tynde linjer. En unik ultraslank og fleksibel filtspids, der laver en 0,1 mm tynd linje, som giver perfekt adgang til vippekanten med en ultrapræcis påføring.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: LE0374
EAN: 3614273855051
Varenr.: 3256297
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Idôle Ultra Precise Waterproof Liner Brown
205 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Liner Idôle Brown
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk180 kr180 krKøb
2Bangerhead DK188 kr188 krKøb
3Cocopanda DK197 kr197 krKøb
4Lyko DK205 kr205 krKøb
5NordicFeel DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown

PriceData har fulgt prisen på Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown i 178 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 02 Syrup Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026180 kr8 kr (4%)
30. maj 2026188 kr8 kr (4%)
28. maj 2026180 kr17 kr (9%)
20. maj 2026197 kr28 kr (12%)
7. maj 2026225 kr22 kr (11%)
6. maj 2026203 kr22 kr (10%)
24. apr. 2026225 kr22 kr (11%)
23. apr. 2026203 kr22 kr (10%)
14. apr. 2026225 kr22 kr (11%)
13. apr. 2026203 kr35 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret