Gå til hovedindhold

Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g

LancômeEyelinerSilkeblød konsistensDaglig øjenmakeup og særlige lejlighederEAN: 3147755836274

Silkeblød khol-blyant fra Lancôme i dyb sort farve. Giver både præcise linjer og bløde smokey effekter med langvarig holdbarhed og komfort. Læs mere

Pris fra 141 krtil 240 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Crayon Khôl Eyeliner - No.01 Noir
141 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Crayon Khol Eyeliner 1.8 gr #01 Noir
157 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Le Crayon Khol Eyeliner 1.8 g - 01 Noir
-25%187,5 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Crayon Khol Noir 01
-26%188 kr
Før 253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Crayon Khôl Pencil Noir 01
194 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g
-20%213 kr
Før 267 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Le Crayon Khôl 01 Black - 1 g
213 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Crayon Khol Eyeliner
240 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK141 kr180 krKøb
2Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
3NiceHair.dk187,5 kr187,5 krKøb
4Bangerhead DK188 kr188 krKøb
5Lyko DK194 kr194 krKøb
6Cocopanda DK213 kr213 krKøb
7NordicFeel DK213 kr213 krKøb
8EauDeParfum.dk240 kr240 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Crayon Khôl Eyeliner #01 Noir 1,8g

Lancôme

Silkeblød khol-blyant fra Lancôme i dyb sort farve. Giver både præcise linjer og bløde smokey effekter med langvarig holdbarhed og komfort.

• khol eyeliner
• øjenmakeup
• eyeliner blyant
• sort eyeliner
• vandkant makeup
• smokey eyes
• Lancôme makeup
• Daglig øjenmakeup og særlige lejligheder
• Silkeblød konsistens

Beskrivelse

Lancôme Crayon Khôl Eyeliner #01 Noir er en luksuriøs øjenmakeup blyant fra det verdensberømte franske skønhedsmærke. Denne sofistikerede eyeliner kombinerer intensiv, dyb sort farve med en silkeblød konsistens, der glider ubesværet over huden. Formlen er beriget med naturlige vokse og beroligende ingredienser, som sikrer komfortabel påføring uden irritation. Den alsidige blyant kan bruges til at skabe alt fra skarpe, præcise linjer til dramatiske smokey eyes ved at tone farven ud. Med sin langvarige formel holder din makeup perfekt hele dagen. Ideelt til både daglig brug og særlige lejligheder, hvor du ønsker at fremhæve øjnenes naturlige skønhed med elegant raffinement.

Specifikationer

Farve:#01 Noir (dyb sort)
Vægt:1,8 gram
Effekt:Langvarig og smudsefast
Indhold:Naturlige vokse og beroligende ingredienser
Konsistens:Blød khol-blyant
Påføring:Vandkant og vippekant

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan Lancôme Crayon Khôl bruges på vandkanten?

Ja, denne blyant er specielt designet til både vandkant og vippekant. Den bløde formel er gentle nok til den følsomme øjenområde.

Hvor længe holder eyelineren på øjnene?

Lancôme Crayon Khôl har en langvarig formel, der holder hele dagen uden at smudse eller forsvinde, selv ved normal daglig aktivitet.

Er produktet egnet til sensitive øjne?

Ja, formlen er beriget med beroligende ingredienser og naturlige vokse, som gør den velegnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere.

Kan man skabe forskellige looks med denne eyeliner?

Absolut! Du kan skabe skarpe, præcise linjer for en klassisk look, eller tone farven ud for smokey eyes og mere dramatiske effekter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g i 133 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lancôme Crayon Khôl Eyeliner Pencil #01 Noir 1,8g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026141 kr5 kr (3%)
26. maj 2026146 kr5 kr (4%)
24. maj 2026141 kr5 kr (3%)
20. maj 2026146 kr3 kr (2%)
19. maj 2026143 kr2 kr (1%)
17. maj 2026141 kr5 kr (3%)
13. maj 2026146 kr67 kr (31%)
12. maj 2026213 kr72 kr (51%)
2. maj 2026141 kr2 kr (1%)
1. maj 2026143 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret