Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g

L'Oréal ParisEyelinerEAN: 3600524232894
Pris fra 56 krtil 69,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 13,95 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere 1,2
56 kr
Til butik
L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere 1,2 billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl er en khôl-eyeliner, der giver øjnene tydelig definition og intens farve.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: AB025700
EAN: 3600524232894
Varenr.: 3349620
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L’Oreal Paris Haute Couleur øjenskyggepen 150 Bordowy Cashmere
68 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g
69 kr
Til butik
L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khol Eyeliner definerer dine øjne, giver en intens, levende farve og en jævn påføring. Den cremede pudder-formel ewr beriget med sheasmør og glider let på øjenlåget uden at trække eller hive, hvilket sikrer at den både er nem at påføre og behagelig at bruge. Og så holder den hele dagen. Det eneste du skal gøre er blot at vælge dagens look: Er det præcise linjer, udtonede, smokey effekter eller noget derimellem.• Nem, jævn påføring: Glider let over huden uden at trække eller hive• Intens farve: Højtpigmenteret farve i et enkelt strøg• Let at tone ud og alsidig: Skab alt fra præcise linjer til en smokey effekt• Beriget med nærende sheasmør for komfort hele dagen• Holdbart resultat, der varer hele dagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Størrelse: 1.2 g
Artikel nr.: 198070
EAN: 3600524232894
Varenr.: 198070
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere
69,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK56 kr56 krKøb
2CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
3NordicFeel DK69 kr69 krKøb
4Lyko DK69,95 kr69,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g i 148 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 69,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 56 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for L'Oréal Paris Haute Couleur Crayon Khôl 150 Bordeaux Cashmere - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202656 kr9 kr (14%)
11. maj 202665 kr9 kr (16%)
17. apr. 202656 kr13 kr (19%)
3. feb. 202669 kr
6. jan. 202669,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret