Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort

LancômeEyelinerEAN: 3614273370257
Pris fra 175 krtil 225 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 152,74 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LANCOME LASH IDOLE EYELINER 01 GLOSSY BLACK 8ML VANDFAST
175 kr
Til butik
LANCOME LASH IDOLE EYELINER 01 GLOSSY BLACK 8ML VANDFAST billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lancome
Farve: 1
Artikel nr.: 3614273370257
EAN: 3614273370257
Varenr.: 8321228
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort
-25%180 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Ultra Precise Waterproof Liner - 01 Glossy Black er en helt fantastisk, vandfast eyeliner, som giver din makeup et **smukt og sofistikeret touch**. Denne eyeliner har en ekstra tynd og fleksibel applikator, som er genial til at indramme øj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Eyeliner
EAN: 3614273370257
Varenr.: 97451
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Liner Idôle
-27%196 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Liner Idôle billede

Produktinformation

Lancôme Lash Idôle Liner. Skab dit perfekte eyeliner-look, lige fra kraftige til tynde linjer! En unik, slank og fleksibel filtspids, der tegner en 0,1 mm tynd streg og giver perfekt adgang til vippelinjen med en præcis påføring. Højeste præcision i en banebrydende pakke: let at betjene takket være den klassiske og ergonomiske Idôle-form. Altid finere, lettere og vandtæt.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 10g
Artikel nr.: LC7482
EAN: 3614273370257
Varenr.: B076021
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lash Idôle Liner #01 Black 1 ml
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Idôle Ultra Precise Waterproof Liner Black
205 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lash Idôle Liner 1 ml
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb
2NiceHair.dk180 kr180 krKøb
3Bangerhead DK196 kr196 krKøb
4Cocopanda DK197 kr197 krKøb
5Lyko DK205 kr205 krKøb
6NordicFeel DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort

PriceData har fulgt prisen på Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 223 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancome Idole Ultra Precise Waterproof Liner 1 ml - 01 Glossy sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026175 kr4 kr (2%)
29. maj 2026171 kr1 kr (1%)
28. maj 2026172 kr3 kr (2%)
26. maj 2026175 kr6 kr (3%)
25. maj 2026181 kr8 kr (5%)
22. maj 2026173 kr1 kr (1%)
18. maj 2026172 kr1 kr (1%)
16. maj 2026171 kr13 kr (7%)
15. maj 2026184 kr11 kr (6%)
13. maj 2026173 kr18 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret