Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line

LancômeEyelinerEAN: 3147758873016
Pris fra 182 krtil 320 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 163 kr 9. maj

Sammenlign priser på Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Verveine Shower Gel 250ml
182 kr
Til butik
Lancôme Verveine Shower Gel 250ml billede

Produktinformation

Lancôme Verveine Shower Gel (250 ml) er en forfriskende kropsrens med en opkvikkende duft af verbena. Den milde formel renser grundigt og efterlader huden blød, fugtet og delikat duftende. Perfekt til daglig brug giver den en luksuriøs og opfriskende bruseoplevelse, der passer til alle hudtyper.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3253581766859
EAN: 3147758873016
Varenr.: 3255595
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line
221 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Artliner 01 Noir Artiste - 1 ml
296 kr
Til butik
Lancôme Artliner 01 Noir Artiste - 1 ml billede

Produktinformation

Professionel præcision med Lancômes ikoniske eyeliner Lancôme Artliner 01 Noir Artiste repræsenterer det ultimative inden for eyeliner-teknologi, hvor årtiers fransk skønhedsekspertise møder innovativt design. Denne elegante flydende eyeliner leverer en intensivt sort farve med exceptionel præcision, takket være sin unikke filtpen som er specielt udformet til at skabe perfekt definerede linjer langs øjenvipperne. Den avancerede formel kombinerer langvarig holdbarhed med en smidig påføring som gør det muligt at skabe alt fra subtile, raffinerede linjer til dramatiske, udtryksfulde looks. Med sin elegante sammensætning og professionelle præstation forvandler Artliner din daglige sminkerutine til en kunstnerisk oplevelse. Det ikoniske design og den uovertrufne kvalitet gør denne eyeliner til et must for alle som værdsætter præcision og elegance i deres makeup-look. Hvad der gør Lancôme Artliner enestående Unik filtpen med innovativ form for uovertruffen præcision og kontrol Intensiv sort farve som giver dramatisk definition og langvarig holdbarhed Avancerad formel udviklet med Lancômes ekspertise inden for luksus makeup Professionel påføring som muliggør både subtile og dramatiske eyeliner-looks Oplev den franske elegance og transformer din øjenmakeup med Lancôme Artliner. Opdag perfektion i hver linje allerede i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Eyeliner
Størrelse: 1 ml
Artikel nr.: 1588
EAN: 3147758873016
Varenr.: 1588
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancôme Artliner Liquid Eyeliner
310 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Artliner Eyeliner Noir Artiste 01
-9%320 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Artliner Eyeliner Noir Artiste 01
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK182 kr221 krKøb
2Teknikproffset DK221 kr270 krKøb
3NordicFeel DK296 kr296 krKøb
4EauDeParfum.dk310 kr310 krKøb
5Bangerhead DK320 kr320 krKøb
6Lyko DK320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line

PriceData har fulgt prisen på Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line i 160 dage. Laveste pris i perioden er 163 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 232,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Lancome Artliner Gentle Felt Eyeliner 1.4 ml #01Black Satin - Gentle Felt - Bold Line de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026182 kr29 kr (14%)
27. maj 2026211 kr3 kr (1%)
26. maj 2026208 kr26 kr (14%)
25. maj 2026182 kr4 kr (2%)
24. maj 2026186 kr17 kr (8%)
23. maj 2026203 kr9 kr (4%)
22. maj 2026212 kr1 kr (0%)
20. maj 2026211 kr8 kr (4%)
19. maj 2026203 kr21 kr (12%)
18. maj 2026182 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret