Gå til hovedindhold

Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013)

Nordic WinterLamperEAN: 5705858702476
Pris fra 117 krtil 1.039 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 922 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
"Nordic Winter granguirlande med ""sne"" og lys og batteri 270 cm"
117 kr
Til butik
"Nordic Winter granguirlande med ""sne"" og lys og batteri 270 cm" billede

Produktinformation

Sneklædt guirlande på batteri til ophæng Den 270 cm lange granguirlande i holdbar plast med 50 LED lys er velegnet til at skabe hyggelig, varm julestemning år efter år. Guirlanden lyser med et varm hvidt lys og kan bruges både inde- og udendørs. Ønsker du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Julebelysning
Farve: green
Størrelse: 270 cm
EAN: 5705858702476
Varenr.: 6248100274
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDIC WINTER Artificial garland 270 cm w/snow & lights
117 kr
Til butik
NORDIC WINTER Artificial garland 270 cm w/snow & lights billede

Produktinformation

Flot og vellignende gran guirlande 270 cm med 50 LED lys og dækket med sne til batteri. Velegnet både til inde- og udendørs brug. Giver et varmt hvidt lys. Få på en hurtig og nem måde skabt julestemning på terrassen, altanen, i vinduet, omkring hoveddøren, over en fransk dør, på trappegelænderet eller i butiksvinduet. Er også ideel til æresporte og pynt til andre højtider. Skal du bruge en længere guirlande er det nemt at forlænge/sætte guirlanderne sammen med den gennemgående kraftige ståltråd.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 780-013
EAN: 5705858702476
Varenr.: 3359705
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter granguirlande med lys, 2,7 m
129 kr
Til butik
Nordic Winter granguirlande med lys, 2,7 m billede

Produktinformation

"Flot og naturtro granguirlande i plastik med lys og ""sne"" til både indendørs og udendørs brug. Denne guirlande vil du få glæde af år efter år. Guirlanden bliver oplyst af 3xAA batterier (medfølger ikke), så du har rig mulighed

Produktspecifikationer

Kategori: Granguirlander
Farve: green
Størrelse: 270 cm
EAN: 5705858702476
Varenr.: 6248100274
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter granguirlande med sne & lys på batteri
139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013)
148 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Kunstig granguirlande - 270 cm med sne og lys
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
Granguirlande med sne og 50 LED lys - 270 cm guirlande til batteri
299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter granguirlande med lys, 2,7 m
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl117 kr117 krKøb
2Proshop DK117 kr156 krKøb
3LampeGuru.dk129 kr129 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
6Bolig & Haven149 kr149 krKøb
7Havehobby.dk299 kr299 krKøb
8BilligVVS DK1.039 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013)

PriceData har fulgt prisen på Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kunstig granguirlande 270 cm med sne og lys NORDIC WINTER (780-013) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026115 kr34 kr (23%)
17. mar. 2026149 kr10 kr (7%)
13. mar. 2026139 kr24 kr (21%)
10. mar. 2026115 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026114 kr1 kr (1%)
9. jan. 2026115 kr1 kr (1%)
18. dec. 2025114 kr4 kr (4%)
17. dec. 2025110 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret