Gå til hovedindhold

Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038

Nordic WinterLamperEAN: 5705858711331
Pris fra 64,95 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 134,05 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2,42 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038
64,95 kr
Til butik
Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 billede

Produktinformation

Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 Flot og vellignende gran guirlande 270 cm. Velegnet både til inde- og udendørs brug. Få på en hurtig og nem måde skabt julestemning på terrassen, altanen, i vinduet, omkring hoveddøren, over en fransk dør, på trappegelænderet eller i butiksvinduet. Er også ideel til æresporte og pynt til andre højtider. Skal du bruge en længere guirlande er det nemt at forlænge/sætte guirlanderne sammen med den gennemgående kraftige stålt...

Produktspecifikationer

Kategori: Dekoration
Vægt: 1g
Artikel nr.: 780-038
EAN: 5705858711331
Varenr.: 2121137
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Kunstig granguirlande, 270 cm, PVC
89,95 kr
Til butik
Kunstig granguirlande, 270 cm, PVC billede

Produktinformation

Flot og vellignende gran guirlande 270 cm Velegnet både til inde- og udendørs brug. Få på en hurtig og nem måde skabt julestemning på terrassen, altanen, i vinduet, omkring hoveddøren, over en fransk dør, på trappegelænderet eller i butiksvinduet. Er også...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5705858711331
Varenr.: 43821854359804
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordic Winter Kunstig granguirlande 270 cm med lys, batteri (780-012)
138 kr
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
Granguirlande uden lys - 270 cm kunstig granguirlande
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK64,95 kr64,95 krKøb
2Bolig & Haven89,95 kr89,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
4Havehobby.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038

PriceData har fulgt prisen på Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2,42 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 64,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Granguirlande kunstigt NORDIC WINTER 270 cm med lys, uden lys - 780-038 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202664,95 kr2,45 kr (4%)
17. maj 202662,5 kr2,45 kr (4%)
28. apr. 202664,95 kr62,53 kr (2584%)
27. apr. 20262,42 kr55,58 kr (96%)
26. apr. 202658 kr6,95 kr (11%)
9. apr. 202664,95 kr6,95 kr (12%)
11. mar. 202658 kr31,95 kr (36%)
3. mar. 202689,95 kr10 kr (13%)
11. feb. 202679,95 kr21,95 kr (38%)
5. feb. 202658 kr21,95 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret