Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V

KarcherGummiskrabereEAN: 4054278977720
Pris fra 414 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 414 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Karcher WV 2 Plus *EU
414 kr
Til butik
Kärcher Karcher WV 2 Plus *EU billede

Produktinformation

Kärcher WV 2 PLUS elektrisk vinduespudser 0,1 L Sort, Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vinduesrens
Artikel nr.: 1.633-640.0
EAN: 4054278977720
Varenr.: 3343608
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Vinduesvasker Letvægts Design 35 Minutters Driftstid
442 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Langų valytuvas WV 2 Plus (1.633-640.0)
468 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinduesvasker Kärcher WV 2 Plus - hvid
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinduesvasker Kärcher WV 2 Plus - hvid
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK414 kr453 krKøb
2CompuMail DK442 kr442 krKøb
3CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V i 180 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 431 kr.

Den nuværende pris på 414 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Kärcher WV 2 PLUS, Sort, Hvid, 0,1 L, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026414 kr28 kr (6%)
29. maj 2026442 kr25 kr (6%)
28. maj 2026417 kr25 kr (6%)
19. maj 2026442 kr24 kr (6%)
14. maj 2026418 kr14 kr (3%)
13. maj 2026404 kr36 kr (8%)
10. maj 2026440 kr2 kr (0%)
9. maj 2026438 kr26 kr (6%)
8. maj 2026412 kr3 kr (1%)
5. maj 2026409 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret