Gå til hovedindhold

KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A

KärcherGummiskrabereEAN: 4054278976471
Pris fra 569 krtil 999 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 547 kr 24. mar.

Sammenlign priser på KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WV 6 Plus
569 kr
Til butik
Kärcher WV 6 Plus billede

Produktinformation

Endnu mere fleksibel med hensyn til brug og med innovativ teknologi: Den batteridrevne WV 6 Plus Vinduesvasker for rene vinduer uden smuds og striber på ingen tid.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vinduesrens
Artikel nr.: 1.633-741.0
EAN: 4054278976471
Varenr.: 2717789
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
572 kr
Til butik
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker billede

Produktinformation

Kärcher WV 6 Plus. Produktfarve: Sølv, Hvid. Vandtank volumen: 0,15 L, Maksimal arbejdsbredde: 28 cm, Område rengøres pr. batteriopladning: 300 m². Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 200 V. Driftstid: 100 min.. Bredde: 126 mm, Dybde: 280 mm, Højde: 310 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.633-741.0
EAN: 4054278976471
Varenr.: 1001831203
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
616 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinduesvasker Kärcher WV 6 Plus - ledningsfri vinduesrens
719 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher Fönstertvätt WV 6 Plus
-16%723 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinduesvasker Kärcher WV 6 Plus - ledningsfri vinduesrens
739 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
739 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kärcher WV6 Plus Vinduesvasker
749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WV 6 Plus Vinduesvasker
769 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A
799 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Vinduesvasker WV 6 Plus
969 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher Vinduespudser WV 6 Plus (EU)
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK569 kr608 krKøb
2CompuMail DK572 kr572 krKøb
3CS MEGASTORE DK616 kr655 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Teknikproffset DK723 kr782 krKøb
6Vivas DK739 kr808 krKøb
7Komplett DK739 kr739 krKøb
8Homeshop DK749 kr749 krKøb
9Ultrashop769 kr769 krKøb
10InkClub DK799 kr799 krKøb
11Estore DK969 kr969 krKøb
12SA-Service.dk999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 547 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 618 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 574 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 6 Plus, hvid 4054278976471 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026569 kr3 kr (1%)
28. maj 2026572 kr3 kr (1%)
27. maj 2026575 kr24 kr (4%)
26. maj 2026599 kr30 kr (5%)
25. maj 2026569 kr6 kr (1%)
24. maj 2026575 kr12 kr (2%)
23. maj 2026587 kr18 kr (3%)
22. maj 2026569 kr3 kr (1%)
19. maj 2026572 kr3 kr (1%)
17. maj 2026575 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret