Gå til hovedindhold

KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A

KärcherGummiskrabereEAN: 4054278977744
Pris fra 516 krtil 799 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372 kr 5. maj

Sammenlign priser på KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 516 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher WV 2 Plus Vinduesvasker
516 kr
Til butik
Kärcher WV 2 Plus Vinduesvasker billede

Produktinformation

Kärcher WV 2 Plus - Vinduesrens - håndmodel

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.633-642.0
EAN: 4054278977744
Varenr.: 1001831202
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Vinduesvasker WV 2 Plus N
549 kr
Til butik
Kärcher Vinduesvasker WV 2 Plus N billede

Produktinformation

Den originale, innovative Kärcher vinduesvasker gør vinduespudsning meget nemmere. Den batteridrevne vinduesvasker suger det snavsede vand væk, så du undgår striber på vinduerne og vand i vindueskarmene. Kombination af en sprayflaske med mikrofiberklud og en vinduesskraber med sug giver dig en effektiv vinduespudsning med skinnende rene vinduer som resultat. Du kan anvende vinduesvaskeren på alle glatte overflader - f.eks. spejle, brusekabiner eller glasborde. Den nye opdaterede WV 2 Premium har 25% længere batterilevetid end sin forgænger, den fylder og vejer mindre, har et lavere lydniveau, og beholderen er endnu nemmere at tømme for det snavsede vand. Med WV 2 Premium følger også et smallere mundstykke, som du kan benytte, hvis du har f.eks. franske døre eller bondehusvinduer med små ruder.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Vinduesrens
Artikel nr.: 1.633-642.0
EAN: 4054278977744
Varenr.: 3276843
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher WV 2 Plus N vinduesvasker - Hvid, 0,1 l
579 kr
Til butik
Kärcher WV 2 Plus N vinduesvasker - Hvid, 0,1 l billede

Produktinformation

Fordele ved vinduesvasker til stribefri ruderGør vinduespudsningen hurtig og nem med Kärcher WV 2 Plus N. Den ledningsfri vinduesvasker suger snavs- og vaskevand op, så du får rene, stribefri ruder på kort tid. Med en driftstid på op til 35 minutter kan du rengøre op til 105 m² pr. opladning - perfekt til hjemmets vinduer, spejle, fliser og brusekabiner.Nem at bruge i hverdagenDen ergonomiske, lette konstruktion i sort/hvid gør arbejdet behageligt, og den aftagelige vandbeholder på 0,1 l tømmes hurtigt. Sættet inkluderer sprøjteflaske med mikrofiber-vasker, rengøringsmiddel og oplader, så du kan komme i gang med det samme.Produkttype: Elektrisk vinduesvaskerFarve: Sort/HvidVandtank: 0,1 lOmråde pr. opladning: 105 m²Driftstid: 35 minOpladningstid: 230 minBatteri: Lithium-ionMål (H × B × D): 32 × 28 × 12 cmVægt: 0,6 kgPakkens vægt: 1,2 kgMedfølger: Vasker/sprøjteflaske, rengøringsmiddel, oplader...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Vinduesvaskere
Vægt: 1.43g
EAN: 4054278977744
Varenr.: 2130264
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher WV 2 Plus N vinduesvasker - Hvid, 0,1 l
599 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kärcher WV2 Plus N Vinduesvasker
599,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinduesrens
608 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher WV 2 Plus Vinduesvasker
619 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A
619 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Vinduesvasker WV 2 Plus N
-13%749 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher Vinduespudser WV 2 Plus N (EU)
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK516 kr516 krKøb
2Proshop DK549 kr588 krKøb
3Boligcenter DK579 kr579 krKøb
4Vivas DK599 kr678 krKøb
5Homeshop DK599,95 kr599,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
7Ultrashop619 kr619 krKøb
8InkClub DK619 kr619 krKøb
9Estore DK749 kr749 krKøb
10SA-Service.dk799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 516 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 399 kr.

Den nuværende pris på 516 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 39% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for KÄRCHER Kärcher vinduespudser WV 2 Plus N, hvid 4054278977744 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026516 kr80 kr (18%)
29. maj 2026436 kr4 kr (1%)
28. maj 2026440 kr30 kr (7%)
27. maj 2026410 kr1 kr (0%)
23. maj 2026409 kr1 kr (0%)
22. maj 2026410 kr16 kr (4%)
21. maj 2026426 kr5 kr (1%)
20. maj 2026421 kr32 kr (8%)
18. maj 2026389 kr3 kr (1%)
17. maj 2026392 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret