Gå til hovedindhold

Karcher Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l

KarcherEAN: 4066529190499
Pris fra 543 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 541 kr 27. maj

Sammenlign priser på Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 543 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WV 3 Comfort Care *EU
543 kr
Til butik
WV 3 Comfort Care *EU billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.633-690.0
EAN: 4066529190499
Varenr.: 1003966187
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vinduesvasker Karcher WV 3 Comfort Care (1.633-690.0)
546 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l billede

Produktinformation

Fordele ved vinduesvasker til stribefri ruderGør vinduespudsning nemmere med Kärcher WV 3 Comfort Care. Den smarte vinduesskraber suger vandet væk, så du får rene og stribefri resultater på vinduer, spejle og brusevægge. Med en maksimal arbejdsbredde på 28 cm dækker den effektivt større flader, og den aftagelige beholder opsamler snavset vand.Praktisk sæt til hurtig rengøringSættet leveres med forvasker, glasrens (20 ml), oplader og USB‑C kabel - så du kan komme i gang med det samme. Lithium‑ion batteriet giver op til 35 minutters driftstid, hvilket rækker til ca. 105 m² pr. opladning. Letvægtsdesignet i sort og gul ligger godt i hånden og gør arbejdet behageligt, selv ved højere ruder.Maks. arbejdsbredde: 28 cmRengjort areal pr. opladning: 105 m²Beholder til snavset vand: 0,2 lBatteritid: 35 minOpladningstid: 230 minBatteritype: Lithium‑ionAC indgang: 100–240 V, 50–60 HzVægt: 1,0 kgMål (H × B × D): 32 × 28 × 12 cmFarve: Sort/Gul...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Vinduesvaskere
Vægt: 1.46g
EAN: 4066529190499
Varenr.: 2097528
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l
-3%649 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK543 kr543 krKøb
2CS MEGASTORE DK546 kr585 krKøb
3Boligcenter DK629 kr629 krKøb
4Vivas DK649 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l

PriceData har fulgt prisen på Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l i 76 dage. Laveste pris i perioden er 541 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 571 kr.

Den nuværende pris på 543 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Kärcher WV 3 Comfort Care vinduesvasker - Sort/Gul, 0,2 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026543 kr2 kr (0%)
27. maj 2026541 kr3 kr (1%)
26. maj 2026544 kr11 kr (2%)
25. maj 2026555 kr2 kr (0%)
22. maj 2026553 kr1 kr (0%)
17. maj 2026554 kr1 kr (0%)
16. maj 2026553 kr16 kr (3%)
15. maj 2026569 kr7 kr (1%)
14. maj 2026562 kr1 kr (0%)
13. maj 2026563 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret