Gå til hovedindhold

Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter

KärcherEAN: 4054278774671
Pris fra 1.221 krtil 1.329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.135 kr 8. maj

Sammenlign priser på Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1221 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter
1.221 kr
Til butik
Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter billede

Produktinformation

Kärcher Professional T 11/1 Classic - Støvsuger - beholder - pose / uden pose - HEPA

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.527-199.0
EAN: 4054278774671
Varenr.: 998368376
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger Professional T 11/1 Classic HEPA
1.262 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kärcher T 11/1 Classic HEPA tørstøvsuger 11 l - 850 W
1.309 kr
Til butik
Kärcher T 11/1 Classic HEPA tørstøvsuger 11 l - 850 W billede

Produktinformation

Effektiv tørstøvsuger til professionel rengøringKärcher T 11/1 Classic HEPA er en kompakt og driftssikker tørstøvsuger til daglig rengøring af tæpper og hårde gulve. Den store støvbeholder på 11 l og det kraftige sug på 23,5 kPa giver stabil ydeevne, mens HEPA‑filtreringen sørger for ren udblæsningsluft. Med lavt lydniveau på 61 dB kan den anvendes i støjfølsomme miljøer.Gennemtænkt design til hurtig arbejdsgangMaskinen vejer kun 4,3 kg og har bærehåndtag for nem transport mellem lokationer. En teleskoprør på 105 cm og en fleksibel slange på 2 m giver god rækkevidde, og den lange netledning på 7,5 m gør det let at dække større områder uden at skifte stikkontakt. Den robuste plastbeholder er skabt til professionel brug og enkel filtrering.Rengøringstype: TørBeholder: 11 l, plastLydniveau: 61 dBSug (vakuum): 23,5 kPaLuftflow: 40 l/sFiltrering: HEPA, aftageligt filter og motorbeskyttelsesfilterSlange: 2 mTeleskoprør: 105 cmNetledning: 7,5 mMaks. effekt: 850 WSpænding/frekvens: 220–240 V, 50–60 HzRengøringsoverflader: Tæppe og hårdt gulvMål (H × B × D): 38,5 × 28,5 × 38,5 cmVægt: 4,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Støvsugere
Vægt: 10.97g
EAN: 4054278774671
Varenr.: 2147238
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher T11/1 Classic HEPA-støvsuger
1.311 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kärcher T 11/1 Classic HEPA tørstøvsuger 11 l - 850 W
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.221 kr1.221 krKøb
2Proshop DK1.262 kr1.262 krKøb
3Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.311 kr1.311 krKøb
5Vivas DK1.329 kr1.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter

PriceData har fulgt prisen på Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.135 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.392 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.221 kr.

Den nuværende pris på 1.221 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Kärcher Professional T 11/1 Classic Støvsuger Beholder 11liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.221 kr41 kr (3%)
29. maj 20261.262 kr17 kr (1%)
28. maj 20261.279 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.287 kr107 kr (9%)
26. maj 20261.180 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.188 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.196 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.204 kr69 kr (6%)
8. maj 20261.135 kr25 kr (2%)
7. maj 20261.160 kr33 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret