Gå til hovedindhold

Microsoft Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk

MicrosoftOperativsystemerEAN: 0889842905878
Pris fra 1.237 krtil 1.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.211 kr 14. maj

Sammenlign priser på Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1237 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Windows 11 Pro 64Bit Dansk OS DVD OEM
1.237 kr
Til butik
Windows 11 Pro 64Bit Dansk OS DVD OEM billede

Produktinformation

Microsoft Windows 11 Pro - 64Bit - Dansk - DVD Disc - 1 Licence - Operating System Software OEM

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: FQC-10526
EAN: 0889842905878
Varenr.: 999583734
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Windows 11 Pro Dansk
1.243 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk
1.283 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Windows 11 Professional 64-bit Dan Dvd #oem
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Operativsystem Windows 11 Pro 64-bit Dansk DVD OEM
1.429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Operativsystem Windows 11 Pro 64-bit Dansk DVD OEM
1.449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Windows 11 Pro 64Bit Dansk OS DVD OEM
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.237 kr1.237 krKøb
2Proshop DK1.243 kr1.243 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.283 kr1.283 krKøb
4Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb
5Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
6Vivas DK1.449 kr1.518 krKøb
7Ultrashop1.519 kr1.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk

PriceData har fulgt prisen på Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.211 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.330 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.237 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Windows 11 Pro - Licens - 1 licens - OEM - DVD - 64-bit - Engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.237 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.227 kr16 kr (1%)
14. maj 20261.211 kr17 kr (1%)
13. maj 20261.228 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.236 kr4 kr (0%)
10. maj 20261.232 kr10 kr (1%)
8. maj 20261.222 kr7 kr (1%)
6. maj 20261.229 kr7 kr (1%)
5. maj 20261.236 kr7 kr (1%)
4. maj 20261.229 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret