Gå til hovedindhold

Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

KolinkComputer – kabinetterEAN: 5999094003552
Pris fra 567 krtil 1.079 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 512 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 567 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Unity Adapt Tower Udvidet ATX Sort
567 kr
Til butik
Kolink Unity Adapt Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UNITY ADAPT
EAN: 5999094003552
Varenr.: 999336414
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet E-ATX - Cooltek Kolink Unity Adapt, sort med glas
-31%679 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet E-ATX - Cooltek Kolink Unity Adapt, sort med glas billede

Produktinformation

Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 4Egenskaber, systemkabinet: Top panel støvfiltermeshed front panelaftageligt frontpanelstøvfilter i bundenunderstøtter 120/140 mm radiator bagiunderstøtter 240/280/360 mm radiator i toppenRGB-knapARGB-blæserePSU-dækkeunderstøtter 240/280/360/420 mm radiator iFarve: SortKølesystem: Bagside: 120 mm ventilator x 1 / ARGB-blæser | Front: 120 mm ventilator x 1 / ARGB-blæser | Top: 120/140 mm blæserstativ x 3 | Front: 120/140 mm blæserstativ x 2Maks. højde for CPU-køler: 180 mmMaks. længde for videokort: 415 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: Udvidet ATXModel: Mid towerProduktmateriale: Stålhærdet glasakrylonitril-butadien-styren (ABS)Sidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 250 mmUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXExtended ATXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 10Interface: 1 x USB-C 3.2 Gen 2 | 2 x USB 3.0 | 1 x USB 2.0 | 1 x mikrofon - mini-jack | 1 x hovedtelefoner - mini-jackUdvidelses-båse: 2 (total) / 2 (fri) x intern - 25" / 35" delt | 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5"Effek...

Produktspecifikationer

Mærke: Cooltek
Kategori: E-ATX
Vægt: 8.6g
EAN: 5999094003552
Varenr.: 1808434
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet E-ATX - Cooltek Kolink Unity Adapt, sort med glas
-31%699 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet E-ATX - Cooltek Kolink Unity Adapt, sort med glas billede

Produktinformation

Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 4Egenskaber, systemkabinet: Top panel støvfiltermeshed front panelaftageligt frontpanelstøvfilter i bundenunderstøtter 120/140 mm radiator bagiunderstøtter 240/280/360 mm radiator i toppenRGB-knapARGB-blæserePSU-dækkeunderstøtter 240/280/360/420 mm radiator iFarve: SortKølesystem: Bagside: 120 mm ventilator x 1 / ARGB-blæser | Front: 120 mm ventilator x 1 / ARGB-blæser | Top: 120/140 mm blæserstativ x 3 | Front: 120/140 mm blæserstativ x 2Maks. højde for CPU-køler: 180 mmMaks. længde for videokort: 415 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: Udvidet ATXModel: Mid towerProduktmateriale: Stålhærdet glasakrylonitril-butadien-styren (ABS)Sidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 250 mmUnderstøttede motherboards: ATXmicroATXMini-ITXExtended ATXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 10Interface: 1 x USB-C 3.2 Gen 2 | 2 x USB 3.0 | 1 x USB 2.0 | 1 x mikrofon - mini-jack | 1 x hovedtelefoner - mini-jackUdvidelses-båse: 2 (total) / 2 (fri) x intern - 25" / 35" delt | 2 (total) / 2 (fri) x intern - 2.5"EffektSpecifikationsoverensstemmelse: ATXStrømenhed: Ingen strømforsyningMål og vægtBredde: 23 cmDybde: 46 cmHøjde: 48.5 cmVægt: 8.5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 33.2 cmDybde ved forsendelse: 56.2 cmHøjde ved forsendelse: 56.7 cmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cooltek
Kategori: E-ATX
Vægt: 8.6g
EAN: 5999094003552
Varenr.: 1808434
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
907 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Unity Adapt ARGB Midi Tower Case-Black Kabinet - GEEKD.dk
947 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kolink Unity Adapt Tower Udvidet ATX Sort
1.079 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK567 kr567 krKøb
2Boligcenter DK679 kr679 krKøb
3Vivas DK699 kr768 krKøb
4CS MEGASTORE DK907 kr946 krKøb
5Geekd947 kr947 krKøb
6Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 144 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 963 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 864 kr.

Den nuværende pris på 567 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Kolink Unity Adapt - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026567 kr13 kr (2%)
18. maj 2026580 kr13 kr (2%)
11. maj 2026593 kr12 kr (2%)
4. maj 2026605 kr13 kr (2%)
26. apr. 2026618 kr12 kr (2%)
20. apr. 2026630 kr15 kr (2%)
13. apr. 2026645 kr14 kr (2%)
6. apr. 2026659 kr14 kr (2%)
30. mar. 2026673 kr14 kr (2%)
23. mar. 2026687 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret