Gå til hovedindhold

Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

KolinkComputer – kabinetterEAN: 5999094004351
Pris fra 609 krtil 1.129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 520 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Void Rift Tower ATX Sort Transparent
609 kr
Til butik
Kolink Void Rift Tower ATX Sort Transparent billede

Produktinformation

Kolink Void Rift - Mid tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: VOID RIFT
EAN: 5999094004351
Varenr.: 999372710
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet KOLINK Void Rift ARGB Midi Tower - sort
759 kr
Til butik
PC kabinet KOLINK Void Rift ARGB Midi Tower - sort billede

Produktinformation

Fordele ved PC kabinet til gamingKOLINK Void Rift ARGB Midi Tower er et elegant og funktionelt PC kabinet til dig, der bygger en stærk gaming-pc. Det sorte kabinet prydes af en iøjnefaldende ARGB-lyseffekt på fronten og et sidepanel i hærdet glas, så dine komponenter kan ses i fuld glans. Med plads til lange grafikkort på op til 35,5 cm og CPU-kølere op til 16,5 cm er der solide rammer for moderne hardware.Gennemtænkt indre med god udvidelsesmulighedKabinettet understøtter ATX, micro ATX og Mini-ITX bundkort og rummer både 2× 2,5" og 2× 3,5" drevbåse. Der medfølger en 120 mm frontblæser, og du kan udbygge med i alt op til tre 120 mm frontblæsere, to topblæsere og en 120 mm bagblæser. Der er støtte til radiatorer foran (op til 360/280 mm), i toppen (op til 280/240 mm) og bagtil (120 mm). Front-I/O giver nem adgang til lyd ind/ud, 1× USB 2.0 og 2× USB 3.2 Gen 1 samt LED-kontrol.Formfaktor: Midi Tower, type: PCFarve: SortMateriale: Hærdet glas, plast, stålSidepanel: Hærdet glasUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini-ITXMaks. GPU-længde: 35,5 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,5 cmMaks. PSU-længde: 18,8 cm (ATX)Drevpladser: 2× 2,5", 2× 3,5"Udvidelsesslots: 9Forudinstallerede blæsere: 1× 120 mm frontBlæserpladser: front op til 3×120 mm; top op til 2×120/140 mm; bag 1×120 mmRadiatorstøtte: front 360/280 mm; top 280/240 mm; bag 120 mmI/O: 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1× USB 2.0, lyd ind/ud, LED-knap, resetMål (H × B × D): 48,5 × 20,0 × 40,0 cmVægt: 6,58 kgBelysning: ARGB, flerfarvet...

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 13.45g
EAN: 5999094004351
Varenr.: 1919734
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet KOLINK Void Rift ARGB Midi Tower - sort
779 kr
Til butik
PC kabinet KOLINK Void Rift ARGB Midi Tower - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 13.45g
EAN: 5999094004351
Varenr.: 1919734
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk
790 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kolink Void Rift Tower ATX Sort Transparent
1.129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK609 kr609 krKøb
2Boligcenter DK759 kr759 krKøb
3Vivas DK779 kr948 krKøb
4Geekd790 kr790 krKøb
5Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk i 1 dag. Den nuværende pris er 609 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kolink Void Rift ARGB Midi Tower Case - Black Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026609 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret