Gå til hovedindhold

Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk

KolinkComputer – kabinetterEAN: 5999094004016
Pris fra 428 krtil 619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 428 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kolink Citadel Mesh RGB Minitower Kabinet Hvid
428 kr
Til butik
Kolink Citadel Mesh RGB Minitower Kabinet Hvid billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, ingen strømforsyning, front med 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 ,1 x lyd/mikrofon, RGB knap, 3 x 2.5" / 2 x 2.5"/3.5", vandkøling: front: op til 280 mm / top: op til 240 mm, max grafikkortlængde: 345 mm, medfølgende kabinetkølere: 2 x 120 mm front, hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CITADEL MESH RGB WHITE
EAN: 5999094004016
Varenr.: 997974594
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk
590 kr
Til butik
Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit drømmesetup uden at tømme bankkontoen? 🎮 Kolink Citadel Mesh RGB White leverer den perfekte balance mellem professionelt udseende og overkommelig pris. Dette Micro-ATX kabinet kombinerer mesh-køling, RGB-belysning og hærdet glas i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 5999094004016
Varenr.: 42931281887469
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet KOLINK Citadel Mesh RGB Micro-ATX - hvid
599 kr
Til butik
PC kabinet KOLINK Citadel Mesh RGB Micro-ATX - hvid billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet til gaming med optimal luftflowKOLINK Citadel Mesh RGB er et hvidt Micro-ATX kabinet med front i mesh, der giver effektiv luftgennemstrømning til dine komponenter. Kabinettet leveres med 2x 120 mm frontblæsere med RGB og har sidepanel i hærdet glas, så dit build præsenteres flot med multifarvet belysning.Funktionelt design til kompakte buildsMed plads til micro ATX og Mini-ITX bundkort, grafikkort op til 34,5 cm og CPU-kølere op til 19 cm kan du bygge en kraftig, men kompakt gaming‑pc. Der er 2x 3,5" og 3x 2,5" drevpladser, 4 udvidelsesslots samt støvfiltre. I/O-panelet giver nem adgang til lyd, 1x USB 2.0 og 2x USB 3.2 Gen 1 Type‑A samt knapper til power, reset og RGB‑styring.Klar til effektiv kølingKabinettet understøtter op til to frontblæsere, to topblæsere og en bagblæser (alle 120 mm), samt radiatorer på op til 280 mm foran og 240 mm i toppen. Strømforsyning i ATX-format og længder op til 20 cm passer i bunden.Formfaktor kabinet: Micro TowerUnderstøttede bundkort: micro ATX, Mini‑ITXMaterialer: hærdet glas, plast, stål, meshFarve: hvidMaks. længde PSU: 20 cmMaks. højde CPU‑køler: 19 cmMaks. længde grafikkort: 34,5 cmUdvidelsesslots: 4Drevpladser: 2x 3,5", 3x 2,5"Forinstallerede blæsere: 2x 120 mm foranKølingssupport: front op til 2x 120 mm / 280 mm radiator; top op til 2x 120 mm / 240 mm radiator; bag 1x 120 mmI/O-porte: 2x USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 1x USB 2.0, lyd ind/udFunktioner: hærdet glas sidepanel, RGB‑belysning, RGB‑knap, støvfilter, resetknap, sidevindueMål (H × B × D): 37,5 × 23 × 40 cmVægt: 5,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Kolink
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 11.76g
EAN: 5999094004016
Varenr.: 1920161
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet KOLINK Citadel Mesh RGB Micro-ATX - hvid
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK428 kr428 krKøb
2Geekd590 kr590 krKøb
3Boligcenter DK599 kr599 krKøb
4Vivas DK619 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk i 85 dage. Den nuværende pris er 428 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kolink Citadel Mesh RGB Micro-ATX Case - White Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026428 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret