Gå til hovedindhold

Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød

KodakDigitalkameraerEAN: 0819900014020
Pris fra 1.383 krtil 1.866 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 483 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.188 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1383 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KODAK Pixpro WPZ2 - Red
1.383 kr
Til butik
KODAK Pixpro WPZ2 - Red billede

Produktinformation

KODAK PIXPRO WPZ2-kameraet er designet til hårde eventyr, vandtæt op til 15 m og stødsikkert op til 2 m. Fang dine bedste øjeblikke med 4x optisk zoom og 1080p HD-video. Udstyret med indbygget Wi-Fi til nem deling, er dette robuste kamera klar til at tackle ethvert miljø, uanset om det er i, på eller under vand.

Produktspecifikationer

Mærke: KODAK
Kategori: Kamera
Artikel nr.: WPZ2RD
EAN: 0819900014020
Varenr.: 3342308
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød
1.427 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kodak Pixpro WPZ2 5x WP 16MP Wi-Fi, rød Digitalt Kamera
1.499 kr
Til butik
Kodak Pixpro WPZ2 5x WP 16MP Wi-Fi, rød Digitalt Kamera billede

Produktinformation

Kodak Pixpro WPZ2 KODAK PIXPRO WPZ2 er det perfekte digital kamera til at blive vådt. Stødsikkert, støvtæt og eventyrklart, WPZ2 blev bygget til at blive taget med på farten og bruges i, på og under vandet.Med et væld af scene tilstande og 1080p HD-video som hjælper dig med at tage dine bedste billeder, WPZ2 går ikke glip af et beat. Indbygget Wi-Fi® giver dig mulighedfor at tilslutte WPZ2 til din iOS™/ANDROID™ -enhed og del dine udendørseventyr med venner eller på de sociale medier.WPZ2 er r...

Produktspecifikationer

Mærke: Kodak
Kategori: Mobil & Foto
Vægt: 1g
Artikel nr.: 15000001850
EAN: 0819900014020
Varenr.: 9246405
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kodak Digitalt Kamera Pixpro WPZ2 5x WP 16MP Wifi Rød
1.866 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.383 kr1.383 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.427 kr1.427 krKøb
3Homeshop DK1.499 kr1.499 krKøb
4Teknikproffset DK1.866 kr1.915 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød

PriceData har fulgt prisen på Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.188 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.383 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.294 kr.

Den nuværende pris på 1.383 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kodak PIXPRO WPZ2, 16,76 MP, 4608 x 3456 pixel, BSI CMOS, 4x, Fuld HD, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.383 kr44,91 kr (3%)
27. maj 20261.338,09 kr39,09 kr (3%)
6. maj 20261.299 kr84 kr (6%)
25. apr. 20261.383 kr18 kr (1%)
24. apr. 20261.365 kr18 kr (1%)
22. apr. 20261.383 kr93 kr (7%)
14. apr. 20261.290 kr23 kr (2%)
13. apr. 20261.267 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.266 kr32 kr (3%)
8. apr. 20261.234 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret