Gå til hovedindhold

Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera

KodakDigitalkameraerEAN: 0819900013863
Pris fra 1.899 krtil 2.722 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 823 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.712 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1899 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera
1.899 kr
Til butik
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera billede

Produktinformation

Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 - Digitalkamera - kompakt - 16.35 MP - 1080p / 30 fps - 52x optisk zoom - Wi-Fi - midnatsblå

Produktspecifikationer

Mærke: Kodak
Artikel nr.: AZ528MB
EAN: 0819900013863
Varenr.: 998297123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KODAK Pixpro AZ528 - Blue
1.985 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kodak Astro Zoom AZ528 blå
2.142 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kodak Digital kamera Pixpro AZ528 CMOS x52 16MP Blå
2.722 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.899 kr1.899 krKøb
2Proshop DK1.985 kr1.985 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.142 kr2.142 krKøb
4Teknikproffset DK2.722 kr2.771 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera

PriceData har fulgt prisen på Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.712 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 2.104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.960 kr.

Den nuværende pris på 1.899 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ528 16.35Megapixel Midnatsblå Digitalkamera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.899 kr132 kr (6%)
24. maj 20262.031 kr73 kr (3%)
8. maj 20262.104 kr192 kr (10%)
26. apr. 20261.912 kr13 kr (1%)
16. apr. 20261.899 kr187 kr (11%)
15. apr. 20261.712 kr262 kr (13%)
11. apr. 20261.974 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.975 kr34 kr (2%)
26. feb. 20262.009 kr112 kr (6%)
22. feb. 20261.897 kr112 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret