Gå til hovedindhold

Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort

KodakDigitalkameraerEAN: 0819900014099
Pris fra 1.459 krtil 1.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1459 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 16.35Megapixel Sort Digitalkamera
1.459 kr
Til butik
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 16.35Megapixel Sort Digitalkamera billede

Produktinformation

Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 - Digitalkamera - kompakt - 16.35 MP - 1080p / 30 fps - 25x optisk zoom 67 MB - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Kodak
Artikel nr.: AZ255BK
EAN: 0819900014099
Varenr.: 1000856443
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kodak ASTRO ZOOM, 16,35 MP, 1/2.3, BSI CMOS, 25x, Fuld HD, Sort
1.467 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KODAK Digital Camera Pixpro AZ255 CCD 25x 16MP Black
1.469 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kodak Digitalt kamera Pixpro AZ255 CCD 25x 16MP Sort
-2%1.679 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.459 kr1.459 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.467 kr1.467 krKøb
3Proshop DK1.469 kr1.469 krKøb
4Teknikproffset DK1.679 kr1.738 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.459 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 1.469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.464 kr.

Den nuværende pris på 1.459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kodak PIXPRO Astro Zoom AZ255 1/2,3" kompaktkamera 16,35 MP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 20261.459 kr10 kr (1%)
10. apr. 20261.469 kr8 kr (1%)
4. apr. 20261.461 kr8 kr (1%)
28. mar. 20261.469 kr8 kr (1%)
24. jan. 20261.461 kr8 kr (1%)
14. dec. 20251.469 kr8 kr (1%)
13. dec. 20251.461 kr8 kr (1%)
11. dec. 20251.469 kr8 kr (1%)
10. dec. 20251.461 kr8 kr (1%)
7. dec. 20251.469 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret