Gå til hovedindhold

Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1

KingstonUSB-flashdrevEAN: 0740617329360
Pris fra 396 krtil 659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 19. maj

Sammenlign priser på Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1
396 kr
Til butik
Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 billede

Produktspecifikationer

Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 2
Artikel nr.: IKLP50/64GB
EAN: 0740617329360
Varenr.: 8550556
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston IronKey Locker+ 50 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
397 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston IronKey Locker+ 50 - 64GB - USB Stick
448 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Ironkey Locker+ 50 64gb Usb-a Sølv
499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 64GB IKLP50 AES USB, w/256bit
-30%548 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kingston IronKey Locker+ 50 USB-nøgle 64 GB - AES 256-bit, USB 3.2 Gen 1
-10%639 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston IronKey Locker+ 50 USB-nøgle 64 GB - AES 256-bit, USB 3.2 Gen 1
-10%659 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK396 kr435 krKøb
2CompuMail DK397 kr397 krKøb
3Proshop DK448 kr487 krKøb
4Dustin DK499 kr585,25 krKøb
5Teknikproffset DK548 kr597 krKøb
6Boligcenter DK639 kr639 krKøb
7Vivas DK659 kr738 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1

PriceData har fulgt prisen på Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 i 163 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 418 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 44 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston IronKey Locker+ 50 - USB flashdrive - krypteret - 64 GB - USB 3.2 Gen 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026396 kr4 kr (1%)
27. maj 2026400 kr1 kr (0%)
26. maj 2026401 kr3 kr (1%)
25. maj 2026404 kr9 kr (2%)
23. maj 2026395 kr4 kr (1%)
22. maj 2026399 kr5 kr (1%)
20. maj 2026404 kr11 kr (3%)
19. maj 2026393 kr1 kr (0%)
18. maj 2026394 kr4 kr (1%)
17. maj 2026398 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret