Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

KingstonRAMEAN: 0740617343311
Pris fra 3.898 krtil 5.124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.226 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.360 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3898 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
3.898 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF560C30BWEAK2-32
EAN: 0740617343311
Varenr.: 1002157147
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid
3.981 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid med RGB
3.981 kr
Til butik
Kingston FURY Beast RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Hvid med RGB billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 6000 MHz (MT/s) / PC5-48000, CAS Latency: 30-36-36, spænding: 1.4 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: white med ARGB (kan styres af ASUS AURA, Gigabyte Fusion RGB 2.0, Asrock PolyChrome Sync & MSI Mystic Light)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF560C30BWEAK2-32
EAN: 0740617343311
Varenr.: 3252720
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 SDRAM 32GB kit 6000MHz CL30 On-die ECC DIMM 288-PIN
4.489 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp/expo White 32gb 6000mt/s Ddr5 288-pin Dimm
-28%5.124 kr
Før 7.085,05 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.898 kr3.898 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.981 kr3.981 krKøb
3Proshop DK3.981 kr3.981 krKøb
4Ultrashop4.489 kr4.489 krKøb
5Dustin DK5.124 kr5.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.903 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 5.290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.844 kr.

Den nuværende pris på 3.898 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Kingston FURY Beast RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.4 V - ikke bufferet - on-die ECC - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.898 kr60 kr (2%)
2. jun. 20263.958 kr3 kr (0%)
1. jun. 20263.961 kr48 kr (1%)
29. maj 20263.913 kr80 kr (2%)
28. maj 20263.993 kr103 kr (3%)
24. maj 20263.890 kr500 kr (15%)
23. maj 20263.390 kr500 kr (13%)
16. maj 20263.890 kr57 kr (1%)
14. maj 20263.833 kr133 kr (4%)
13. maj 20263.700 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret