Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

KingstonRAMEAN: 0740617330793
Pris fra 2.890 krtil 4.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.609 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2890 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort
-19%2.890 kr
Før 3.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 32GB - CL36 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 36-38-38, spænding: 1.25 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter AMD EXPO & Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF556C36BBEK2-32
EAN: 0740617330793
Varenr.: 3103919
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL36 On-die ECC
3.194 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL36 On-die ECC RAM - GEEKD.dk
3.389 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL36 On-die ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev den Uovertrufne Ydeevne og Stabilitet med Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz RAM Introduktion: Giv din computer en kraftfuld opgradering med Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz RAM. Dette avancerede RAM-kit er designet til at levere ene...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: Computer Ram
EAN: 0740617330793
Varenr.: 44008897347821
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz 32GB
3.422 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort
3.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 32GB kit 5600MHz CL36 On-die ECC
3.759 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Expo/xmp 32gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm
4.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.890 kr2.890 krKøb
2CompuMail DK3.194 kr3.194 krKøb
3Geekd3.389 kr3.389 krKøb
4Komplett DK3.422 kr3.422 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.499 kr3.499 krKøb
6Ultrashop3.759 kr3.759 krKøb
7Dustin DK4.499 kr4.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort i 30 dage. Laveste pris i perioden er 2.890 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.183 kr.

Den nuværende pris på 2.890 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.890 kr320 kr (10%)
22. maj 20263.210 kr100 kr (3%)
12. maj 20263.310 kr52 kr (2%)
9. maj 20263.258 kr11 kr (0%)
5. maj 20263.247 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret