Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC

KingstonRAMEAN: 0740617325959
Pris fra 1.750 krtil 2.276 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1750 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 16GB kit 5200MHz CL38 On-die ECC
1.750 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 16GB kit 5200MHz CL38 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF552C40BBK2-16
EAN: 0740617325959
Varenr.: 1000463721
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC
1.889 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz 16GB
1.890 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-5200 - 16GB - CL40 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.903 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kingston 16GB 5200MT/s DDR5 CL40 DIMM (Kit of 2) FURY Beast Black
2.120 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kingston FURY Beast DDR5 16GB kit 5200MHz CL38 On-die ECC
2.149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp 16gb 5200mt/s Ddr5 288-pin Dimm
-0%2.276 kr
Før 2.276,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.750 kr1.750 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.889 kr1.889 krKøb
3Komplett DK1.890 kr1.890 krKøb
4Proshop DK1.903 kr1.903 krKøb
5Teknikproffset DK2.120 kr2.169 krKøb
6Ultrashop2.149 kr2.149 krKøb
7Dustin DK2.276 kr2.362,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.750 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 2.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.025 kr.

Den nuværende pris på 1.750 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 5200 MHz / PC5-41600 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20261.750 kr35 kr (2%)
23. apr. 20261.785 kr68 kr (4%)
19. apr. 20261.853 kr3 kr (0%)
18. apr. 20261.850 kr96 kr (5%)
16. apr. 20261.754 kr38 kr (2%)
9. apr. 20261.792 kr120 kr (6%)
8. apr. 20261.912 kr113 kr (6%)
30. mar. 20261.799 kr116 kr (6%)
29. mar. 20261.915 kr12 kr (1%)
28. mar. 20261.927 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret