Gå til hovedindhold

Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort

KingstonRAMEAN: 0740617335194
Pris fra 17.349 krtil 23.430 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6.081 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.023 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17349 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kingston FURY Beast DDR5 128GB kit 5600MHz CL40 On-die ECC
17.349 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5 128GB kit 5600MHz CL40 On-die ECC billede

Produktinformation

Kingston FURY Beast - DDR5 - sæt - 128 GB: 4 x 32 GB - DIMM 288-PIN - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL40 - 1.25 V - ikke bufferet - on-die ECC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KF556C40BBK4-128
EAN: 0740617335194
Varenr.: 1001136527
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kingston Fury Beast Xmp 128gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm
17.999 kr
Til butik
Kingston Fury Beast Xmp 128gb 5600mt/s Ddr5 288-pin Dimm billede

Produktinformation

128 GB-sæt (4x32 GB) muliggør tung multitasking og virtualisering 5600 MT/s DDR5-hastighed med XMP 3.0 forenkler finjusteret overclocking Quad-channel-layout øger båndbredden til datatunge apps Lav driftsspænding på 1,25 V forbedrer effektiviteten under vedvarende belastning Sort køleprofil hjælper med at holde temperaturen stabil ved intensiv brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: DIMM DDR5
Artikel nr.: KF556C40BBK4-128
EAN: 0740617335194
Varenr.: 5020005183
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort
23.430 kr
Til butik
Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 128GB: 4 x 32GB (Quad Channel), DIMM 288-pin, DDR5, hastighed: 5600 MHz (MT/s) / PC5-44800, CAS Latency: 40-40-40, spænding: 1.25 volt, ikke bufferet, On-Die ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: Kingston
Kategori: RAM
Artikel nr.: KF556C40BBK4-128
EAN: 0740617335194
Varenr.: 3161135

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK17.349 kr17.349 krKøb
2Dustin DK17.999 kr18.085,25 krKøb
3Proshop DK23.430 kr23.430 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort i 167 dage. Laveste pris i perioden er 9.884 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 20.477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.280 kr.

Den nuværende pris på 17.349 kr er 21% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kingston FURY Beast DDR5-5600 - 128GB - CL40 - Quad Channel (4 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202617.349 kr650 kr (4%)
28. maj 202617.999 kr805 kr (5%)
23. maj 202617.194 kr23 kr (0%)
22. maj 202617.217 kr23 kr (0%)
20. maj 202617.194 kr1.707 kr (11%)
18. maj 202615.487 kr4 kr (0%)
17. maj 202615.483 kr10 kr (0%)
16. maj 202615.473 kr6 kr (0%)
15. maj 202615.479 kr24 kr (0%)
14. maj 202615.455 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret