Gå til hovedindhold

Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 0085896798101
Pris fra 316 krtil 459 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 143 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 316 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort
316 kr
Til butik
Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Den rigtige mus til din venstre hånd. Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus Ergonomisk godkendt design med 41° skrå vinkel, Neutralt 'handshake' greb placerer hånden for forbedret komfort Plug and play USB-tilslutning, intet behov for drivere eller downloads - bare tilslut den trådløse modtager, så fungerer det.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Mus
Artikel nr.: K79810WW
EAN: 0085896798101
Varenr.: 2933075
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse Trådløs Sort
357 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kensington Pro Fit Ergo trådløs lodret mus - venstrehåndet, sort
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Pro Fit Ergo trådløs lodret mus - venstrehåndet, sort billede

Produktinformation

Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse - Lodret mus - ergonomisk - venstrehåndet - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHzDen ergonomist godkendte Pro Fit venstrehåndede Ergo trådløse mus er lavet specielt til venstrehåndede og er den rigtige mus til din venstre hånd. Funktionerne inkluderer et 41 neutralt greb, plug-and-play USB-tilslutning, kontrol med seks knapper, tredobbelt DPI-indstillinger (800, 1200, 1600), 128-bit AES-kryptering, KensingtonWorks -tilpasning, kompatibilitet på tværs af platforme og tre års garanti.GenereltBredde: 5.805 cmDybde: 10.575 cmEnhedstype: Lodret musErgonomisk design: JaHøjde: 6.705 cmOversigt: VenstrehåndetTrådløs modtager: NanoVægt: 80.5 gIndgangsudstyrAntal knapper: 6Bevægelsesopløsning: 1600 dpiForbindelsesteknologi: TrådløsGrænseflade: 2.4 GHzMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Præstation: Realtime sensitivity switching 800/1200/1600 dpiDiverseOverensstemmelsesstandarder: Plug and Play, AES-128BatteriType: AA typeProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Computer mus
Vægt: 0.21g
EAN: 0085896798101
Varenr.: 2099733
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse Rf Trådløst Mus
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Pro Fit Ergo trådløs lodret mus - venstrehåndet, sort
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Pro Fit Ergo Wireless Mouse Trådløs Sort
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK316 kr355 krKøb
2CompuMail DK357 kr357 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Dustin DK436 kr522,25 krKøb
5Vivas DK449 kr518 krKøb
6Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort

PriceData har fulgt prisen på Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort i 134 dage. Laveste pris i perioden er 315 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 316 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Kensington Pro Fit® venstrehåndet Ergo trådløs mus - Vertical mouse - 6 knapper - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026316 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026315 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret