Gå til hovedindhold

Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 5028252305051
Pris fra 218 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Pro Fit Full-Size Optisk Kabling Sort
218 kr
Til butik
Kensington Pro Fit Full-Size Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Kensington Pro Fit Full-Size - Mus - højrehåndet - optisk - 5 knapper - kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K72369EU
EAN: 5028252305051
Varenr.: 988096276
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Pro Fit Full-size Usb-a Mus
-0%236 kr
Før 236,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kensington Pro Fit Full-size Usb-a Mus billede

Produktinformation

Ergonomisk design i fuld størrelse reducerer træthed i hånden ved heldagsbrug Justerbar 2400 dpi med 4 tilstande for præcis markørkontrol Kablet USB-A-forbindelse med 1.72 m kabel til stabil opsætning Layout med tre knapper og rullehjul gør almindelige opgaver hurtigere Pro Fit-pålidelighed til professionelle, kompatibel med Windows, macOS og ChromeOS...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Standardmus
Artikel nr.: K72369EU
EAN: 5028252305051
Varenr.: 5011145924
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk
241 kr
Til butik
Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk billede

Produktinformation

Pro Fit® Kablet mus fra Kensington. Kabelforbundet mus i fuld størrelse optimeret til ydeevne, produktivitet og komfort. Ergonomisk design matcher naturlig håndkrumning og maksimerer komforten under langvarig brug. - Optisk sensor med høj opløsning leverer problemfri markørstyring og præcis sporing (1000 dpi) - Formede sidepaneler med bløde gummipaneler og konturerede knapper opretholder komfort og greb - Pålidelig Plug & Play-betjening med USB-forbindelse - Kompatibel med PC og Mac®...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Mus
Artikel nr.: K72369EU
EAN: 5028252305051
Varenr.: 2290669
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Full Sized Wired Mouse USB
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK218 kr218 krKøb
2Dustin DK236 kr322,25 krKøb
3Proshop DK241 kr280 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk

PriceData har fulgt prisen på Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk i 162 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Kensington Pro Fit® Kablet mus - Fuld størrelse - Mus - Optisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026218 kr5 kr (2%)
17. maj 2026213 kr5 kr (2%)
16. maj 2026218 kr1 kr (0%)
15. maj 2026217 kr8 kr (4%)
14. maj 2026209 kr9 kr (4%)
13. maj 2026218 kr8 kr (4%)
12. maj 2026210 kr11 kr (6%)
11. maj 2026199 kr10 kr (5%)
10. maj 2026209 kr3 kr (1%)
9. maj 2026212 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret