Gå til hovedindhold

Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 0085896583707
Pris fra 598 krtil 931 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 333 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 571 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 598 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington MacBook Pro 14" (2021 og nyere) MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter
598 kr
Til butik
Kensington MacBook Pro 14" (2021 og nyere) MagPro™ Elite magnetisk skærmfilter billede

Produktinformation

Bevægelsen hen imod fjernarbejde betyder, at den moderne arbejdsplads ikke længere er et enkelt, nemt sikret sted. Brugere kan arbejde hvor som helst med en øget risiko for visuel hacking. Ejere af en MacBook Pro 14" kræver et skærmfilter, der hurtigt kan monteres og afmonteres, så den bærbare computer kan lukkes helt og gå i slumretilstand. Det magnetiske MagPro™ Elite Privacy-skærmfilter kan uden problemer monteres på MacBook Pros magnetiske ramme uden brug af besværlige klæbemidler. Enheden kan lukkes helt og skærmfilteret indsnævrer visningsvinklen til ±30°, hvilket begrænser risikoen for uautoriserede blikke og reducerer skadeligt blåt lys og skær. Privacy-skærmfilteret kan nemt monteres på din MacBook Pros ramme med magneter og kan nemt afmonteres. Ingen upraktiske og potentielt skadelige klæbemidler er nødvendige. Selv med privacy-skærmfilteret monteret kan din MacBook Pro lukkes helt for at gå i slumretilstand. Begrænset visningsvinkel indsnævrer synsfeltet til ±30°, så du kan holde oplysningerne på din skærm fortrolige og mindske risikoen for en visuel datakrænkelse på kontoret eller i offentlige omgivelser. Reduktion af blåt lys bortfiltrerer skadelige stråler fra blåt lys med op til 30 %, hvilket mindsker overanstrengelse af øjnene og reducerer risikoen for forstyrrelse af søvnmønstre.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: K58370WW
EAN: 0085896583707
Varenr.: 3056230
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington MagPro Elite Notebook privacy-filter
620 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A
679 kr
Til butik
Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Bevægelsen hen imod fjernarbejde betyder, at den moderne arbejdsplads ikke længere er et enkelt, nemt sikret sted. Brugere kan arbejde hvor som helst med en øget risiko for visuel hacking. Ejere af en MacBook Pro 14" kræver et skærmfilter, der hurtigt kan monteres og afmonteres, så den bærbare computer kan lukkes helt og gå i slumretilstand. Det magnetiske MagPro™ Elite Privacy-skærmfilter kan uden problemer monteres på MacBook Pros magnetiske ramme uden brug af besværlige klæbemidler. Enheden kan lukkes helt og skærmfilteret indsnævrer visningsvinklen til ±30°, hvilket begrænser risikoen for uautoriserede blikke og reducerer skadeligt blåt lys og skær.

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Ergonomi,Elektronik,Privatliv og sikkerhed,Ergonomi
EAN: 0085896583707
Varenr.: K58370WW
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Privatlivsfilter til skærm - Kensington MagPro Elite til MacBook Pro 14″ (2021 og nyere)
-25%799 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Privatlivsfilter til skærm - Kensington MagPro Elite til MacBook Pro 14″ (2021 og nyere)
-24%819 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington MagPro Elite Magnetic Privacy
849 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Privacy Filter Macbook Pro 14 tommer (2021)
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK598 kr637 krKøb
2CompuMail DK620 kr620 krKøb
3InkClub DK679 kr679 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Vivas DK819 kr898 krKøb
6Ultrashop849 kr849 krKøb
7Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 598 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 598 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Kensington Kensington Magnetisk MagPro™ skærmfilter MacBook Pro 14" K58370WW Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026598 kr10 kr (2%)
26. maj 2026588 kr1 kr (0%)
24. maj 2026587 kr1 kr (0%)
19. maj 2026588 kr1 kr (0%)
18. maj 2026587 kr11 kr (2%)
17. maj 2026598 kr3 kr (1%)
16. maj 2026595 kr5 kr (1%)
14. maj 2026590 kr8 kr (1%)
13. maj 2026598 kr7 kr (1%)
12. maj 2026591 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret