Gå til hovedindhold

Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 4049793057859
Pris fra 653 krtil 1.244 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 591 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 603 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 653 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington privacy-filter for skærm - 23,8" bred
653 kr
Til butik
Kensington privacy-filter for skærm - 23,8" bred billede

Produktinformation

Kensington - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - aftagelig - 23,8" bred - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 626486
EAN: 4049793057859
Varenr.: 993396678
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 23,8'' bred (16:9) 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors
693 kr
Til butik
Kensington 23,8'' bred (16:9) 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors billede

Produktinformation

Beskyt din skærm mod visuel hacking. Databeskyttelse begynder på skærmen. Begrænser synsvinklen til 30 ° og holder dine følsomme oplysninger sikre mod visuel hacking Reducerer skadeligt blåt lys med op til 42 %, hvilket reducerer belastningen på øjnene Innovativ antirefleksbelægning reducerer refleksion og forbedrer klarheden Anti-fingeraftryksbelægning holder din skærm ren og fri for fedtede mærker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 626486
EAN: 4049793057859
Varenr.: 2743135
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Kensington Privacy Filter 2 Way Removable 60,4cm 23,8'' Wide
835,98 kr
Til butik
Kensington Privacy Filter 2 Way Removable 60,4cm 23,8'' Wide billede

Produktinformation

Kensington Laptop Privacy Screens removes the risk of unwittingly sharing your confidential data with an unwanted viewer. A laptop privacy screen keeps you working without needing to adjust in awkward and uncomfortable positions in order to shield your sc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skærmfiltre
EAN: 4049793057859
Varenr.: KEN626486
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A
869 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Privacy Plg - 60,4cm/23.8"
879 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Skærmfilter Kensington 23,8" Wide 16:9 2-vej Aftagelig
988,44 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Privatlivsfilter til skærm 23,8" 16:9 - Kensington 2‑vejs aftageligt
-1%1.189 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Privatlivsfilter til skærm 23,8" 16:9 - Kensington 2‑vejs aftageligt
-1%1.209 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Privacy Filter 23.8 tommer 16:9
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK653 kr653 krKøb
2Proshop DK693 kr732 krKøb
3Officely.dk835,98 kr835,98 krKøb
4InkClub DK869 kr869 krKøb
5Ultrashop879 kr879 krKøb
6Hertels Boresko988,44 kr988,44 krKøb
7Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
8Vivas DK1.209 kr1.288 krKøb
9Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A i 187 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 636 kr.

Den nuværende pris på 653 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Kensington Kensington skærmfilter 2-vejs aftageligt 23,8'' bred 16:9 626486 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026653 kr34 kr (5%)
11. maj 2026619 kr6 kr (1%)
9. maj 2026625 kr6 kr (1%)
8. maj 2026631 kr3 kr (0%)
7. maj 2026634 kr3 kr (0%)
6. maj 2026637 kr12 kr (2%)
4. maj 2026625 kr9 kr (1%)
3. maj 2026634 kr13 kr (2%)
2. maj 2026647 kr6 kr (1%)
29. apr. 2026641 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret