Gå til hovedindhold

Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 4049793057903
Pris fra 760 krtil 1.429 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 669 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 745 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 760 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington privacy-filter for skærm - 27"
760 kr
Til butik
Kensington privacy-filter for skærm - 27" billede

Produktinformation

Kensington - Privacy-filter for skærm - 2-vejs - aftagelig - 27"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 626491
EAN: 4049793057903
Varenr.: 993456354
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27 skærme 16:9
803 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 27" bred (16:9) 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors
803 kr
Til butik
Kensington 27" bred (16:9) 2-vejs aftageligt skærmfilter til monitors billede

Produktinformation

Beskyt din skærm mod visuel hacking. Databeskyttelse begynder på skærmen. Begrænser synsvinklen til 30 ° og holder dine følsomme oplysninger sikre mod visuel hacking Reducerer skadeligt blåt lys med op til 42 %, hvilket reducerer belastningen på øjnene Innovativ antirefleksbelægning reducerer refleksion og forbedrer klarheden Anti-fingeraftryksbelægning holder din skærm ren og fri for fedtede mærker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 626491
EAN: 4049793057903
Varenr.: 3054573
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9
803 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Kensington privacy filter 2 way removable 27'' Wide 16:9
945,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Privacy Plg 27" Wide 16:9
949 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Skærmfilter Kensington 27" Wide 16:9 2-vej Aftagelig
1.123,44 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington Privacy Filter - 27 tommer 16:9
1.369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til privatliv - Kensington 27" 16:9, aftageligt 2-vejs
1.409 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til privatliv - Kensington 27" 16:9, aftageligt 2-vejs
1.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK760 kr760 krKøb
2CS MEGASTORE DK803 kr842 krKøb
3Proshop DK803 kr842 krKøb
4Komplett DK803 kr803 krKøb
5Officely.dk945,95 kr945,95 krKøb
6Ultrashop949 kr949 krKøb
7Hertels Boresko1.123,44 kr1.123,44 krKøb
8Dustin DK1.369 kr1.455,25 krKøb
9Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
10Vivas DK1.429 kr1.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9

PriceData har fulgt prisen på Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 717 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 803 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 771 kr.

Den nuværende pris på 760 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Kensington 2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 27" skærme 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026760 kr1 kr (0%)
17. maj 2026759 kr9 kr (1%)
16. maj 2026750 kr2 kr (0%)
13. maj 2026752 kr8 kr (1%)
11. maj 2026760 kr8 kr (1%)
8. maj 2026752 kr6 kr (1%)
7. maj 2026758 kr2 kr (0%)
6. maj 2026760 kr8 kr (1%)
4. maj 2026752 kr6 kr (1%)
2. maj 2026758 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret