Gå til hovedindhold

Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 4049793080598
Pris fra 284 krtil 619 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 284 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 14 bærbare computere 16:10
284 kr
Til butik
2-vejs, privacy-skærmfilter aftageligt til 14 bærbare computere 16:10 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Øvrigt tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 628661
EAN: 4049793080598
Varenr.: 9751317
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 14" 16:10 2-vejs aftageligt skærmfilter til laptops
291 kr
Til butik
Kensington 14" 16:10 2-vejs aftageligt skærmfilter til laptops billede

Produktinformation

Beskyt din laptop mod visuel hacking. Databeskyttelse begynder på skærmen. Begrænser synsvinklen til 30° og holder dine følsomme oplysninger sikre mod visuel hacking Reducerer skadeligt blåt lys med op til 42%, hvilket reducerer belastningen på øjnene Innovativ antirefleksbelægning reducerer refleksion og forbedrer klarheden Anti-fingeraftryksbelægning holder din skærm ren og fri for fedtede mærker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: 628661
EAN: 4049793080598
Varenr.: 3158713
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kensington 14" aftageligt privacy skærmfilter
291 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Notebook privacy-filter
295 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Kensington Skærmfilter 14.0'' (16:10) 2-vejsAftag
378,16 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington privacy filter 2 way removable 14" Wide 16:10 628661 Modsvarer: N/A
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Privacy Screen Filter for 14"
419 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington MagPro magnetisk
430,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter privatliv 14" 16:10 - Kensington 2-vejs, aftageligt
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter privatliv 14" 16:10 - Kensington 2-vejs, aftageligt
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK284 kr323 krKøb
2Proshop DK291 kr330 krKøb
3Komplett DK291 kr291 krKøb
4CompuMail DK295 kr295 krKøb
5Officely.dk378,16 kr378,16 krKøb
6InkClub DK379 kr379 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8RedOffice Konpap430,95 kr430,95 krKøb
9Dustin DK556 kr642,25 krKøb
10Boligcenter DK599 kr599 krKøb
11Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10

PriceData har fulgt prisen på Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 i 187 dage. Laveste pris i perioden er 264 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 284 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026284 kr4 kr (1%)
15. maj 2026288 kr3 kr (1%)
14. maj 2026291 kr7 kr (2%)
14. mar. 2026284 kr7 kr (2%)
13. mar. 2026291 kr7 kr (2%)
26. feb. 2026284 kr4 kr (1%)
21. feb. 2026288 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026291 kr7 kr (2%)
14. feb. 2026284 kr14 kr (5%)
13. feb. 2026270 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret