Gå til hovedindhold

Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10

KensingtonComputer – tilbehørEAN: 4049793080598
Pris fra 291 krtil 619 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 328 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kensington 14" 16:10 2-vejs aftageligt skærmfilter til laptops
291 kr
Til butik
Kensington 14" 16:10 2-vejs aftageligt skærmfilter til laptops billede

Produktinformation

Beskyt din laptop mod visuel hacking. Databeskyttelse begynder på skærmen. Begrænser synsvinklen til 30° og holder dine følsomme oplysninger sikre mod visuel hacking Reducerer skadeligt blåt lys med op til 42%, hvilket reducerer belastningen på øjnene Innovativ antirefleksbelægning reducerer refleksion og forbedrer klarheden Anti-fingeraftryksbelægning holder din skærm ren og fri for fedtede mærker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kensington
Kategori: Systemtilbehoer koelepasta mv
Artikel nr.: 628661
EAN: 4049793080598
Varenr.: 3158713
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Kensington 14" aftageligt privacy skærmfilter
291 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kensington Notebook privacy-filter
295 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kensington Kensington privacy filter 2 way removable 14" Wide 16:10 628661 Modsvarer: N/A
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kensington Privacy Screen Filter for 14"
419 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kensington MagPro magnetisk
430,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Privacy Screen Filter For 14 tommer Screen 16:10
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter privatliv 14" 16:10 - Kensington 2-vejs, aftageligt
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter privatliv 14" 16:10 - Kensington 2-vejs, aftageligt
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK291 kr330 krKøb
2Komplett DK291 kr291 krKøb
3CompuMail DK295 kr295 krKøb
4InkClub DK379 kr379 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6RedOffice Konpap430,95 kr430,95 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8Boligcenter DK599 kr599 krKøb
9Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10

PriceData har fulgt prisen på Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 291 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Kensington 2-vejs, Privacy-skærmfilter Aftageligt Til 14 tommer Bærbare Computere 16:10 16:10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026291 kr7 kr (2%)
23. maj 2026284 kr4 kr (1%)
15. maj 2026288 kr3 kr (1%)
14. maj 2026291 kr7 kr (2%)
14. mar. 2026284 kr7 kr (2%)
13. mar. 2026291 kr7 kr (2%)
26. feb. 2026284 kr4 kr (1%)
21. feb. 2026288 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026291 kr7 kr (2%)
14. feb. 2026284 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret