Gå til hovedindhold

Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302783461
Pris fra 369 krtil 773,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 404,75 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Icon X termojakke, Mørk Marine - 129050
-54%369 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Icon X termojakke, Mørk Marine - 129050 billede

Produktinformation

Kansas Icon X Termojakke Let & Beskyttende Termojakke Kansas Icon X Termojakke er designet til kolde dage, hvor du har brug for både varme og bevægelsesfrihed. Den forlængede ryg giver ekstra dækning, mens elastik ved håndledene holder kulden ude. Den hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
EAN: 7322302783461
Varenr.: 7961009094880
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre
773,75 kr
Til butik
Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre billede

Produktinformation

Icon X termojakke Klassisk Kansas termojakke i nyt design. Perfekt at bruge som varmt mellemlag under din skaljakke eller som overgangsjakke. Teknisk Gennemgående lynlås foran / Høj krave / Moderne pasform / Brystlomme med lynlås / To forlommer med lynlås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302783461
Varenr.: 47635838992721

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet369 kr369 krKøb
2Sikkerhedsgiganten773,75 kr773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre

PriceData har fulgt prisen på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre i 154 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 773,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 638 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Mørk Marine - Mørk marine / M | Jakker | EN 14404 | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026369 kr367,25 kr (50%)
30. maj 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
29. maj 2026773,75 kr404,75 kr (110%)
27. maj 2026369 kr367,25 kr (50%)
13. maj 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
12. maj 2026773,75 kr37,5 kr (5%)
15. apr. 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
14. apr. 2026773,75 kr37,5 kr (5%)
1. apr. 2026736,25 kr237,25 kr (48%)
26. mar. 2026499 kr237,25 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret