Gå til hovedindhold

Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302783614
Pris fra 369 krtil 773,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 404,75 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Icon X termojakke, Sort - 129050
-54%369 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Icon X termojakke, Sort - 129050 billede

Produktinformation

Kansas Icon X Termojakke Let & Beskyttende Termojakke Kansas Icon X Termojakke er designet til kolde dage, hvor du har brug for både varme og bevægelsesfrihed. Den forlængede ryg giver ekstra dækning, mens elastik ved håndledene holder kulden ude. Den hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Farve: Sort
EAN: 7322302783614
Varenr.: 7961007915232
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Icon X termojakke (Sort, S)
736,25 kr
Til butik
Kansas/Fristads Icon X termojakke (Sort, S) billede

Produktinformation

Klassisk termojakke i et nyt design med moderne pasform. Praktisk og komfortabelt design med gennemgående lynlås, høj krave og forlænget ryg. Jakken har en brystlomme med lynlås og to forlommer med lynlås. En god isolerende jakke der holder på kropsvarmen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsjakker
Farve: Sort
Størrelse: S
EAN: 7322302783614
Varenr.: 12487257
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke
773,75 kr
Til butik
Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke billede

Produktinformation

Icon X termojakke Klassisk Kansas termojakke i nyt design. Perfekt at bruge som varmt mellemlag under din skaljakke eller som overgangsjakke. Teknisk Gennemgående lynlås foran / Høj krave / Moderne pasform / Brystlomme med lynlås / To forlommer med lynlås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302783614
Varenr.: 47280814162257

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet369 kr369 krKøb
2Specialbutikken736,25 kr736,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten773,75 kr773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke

PriceData har fulgt prisen på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke i 152 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 773,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 651 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - Small | Jakker | Kansas | Termojakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026369 kr367,25 kr (50%)
30. maj 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
29. maj 2026773,75 kr404,75 kr (110%)
27. maj 2026369 kr367,25 kr (50%)
20. maj 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
19. maj 2026773,75 kr37,5 kr (5%)
13. maj 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
12. maj 2026773,75 kr37,5 kr (5%)
15. apr. 2026736,25 kr37,5 kr (5%)
14. apr. 2026773,75 kr37,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret