Gå til hovedindhold

Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302783607
Pris fra 369 krtil 773,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 404,75 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Icon X termojakke, Sort - 129050
-54%369 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Icon X termojakke, Sort - 129050 billede

Produktinformation

Kansas Icon X Termojakke Let & Beskyttende Termojakke Kansas Icon X Termojakke er designet til kolde dage, hvor du har brug for både varme og bevægelsesfrihed. Den forlængede ryg giver ekstra dækning, mens elastik ved håndledene holder kulden ude. Den hø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Farve: Sort
EAN: 7322302783607
Varenr.: 7961007915232
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS
387 kr
Til butik
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS billede

Produktinformation

Let og isolerende termojakke til alle årstider Kansas Icon X termojakke i sort er det oplagte valg, når du ønsker en let og isolerende jakke, der både kan bruges som mellemlag eller som overgangsjakke. Den gennemgående lynlås og høje krave beskytter dig e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: xs
EAN: 7322302783607
Varenr.: 910011716
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS
387 kr
Til butik
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS billede

Produktinformation

Let og isolerende termojakke til både arbejde og fritid Den sorte termojakke i størrelse XS er skabt til dig, der ønsker en alsidig jakke med et moderne udtryk og praktiske detaljer. Jakken er let og fleksibel, så du kan bevæge dig frit, uanset om du brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: xs
EAN: 7322302783607
Varenr.: 910011716
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS
387 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS
387 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Icon X termojakke, sort, str. XS
387 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Icon X termojakke (Sort, XS)
736,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke
773,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet369 kr369 krKøb
2BilligVVS DK387 kr387 krKøb
3Greenline387 kr387 krKøb
4LavprisEl387 kr387 krKøb
5LavprisVVS387 kr387 krKøb
6LavprisVærktøj387 kr387 krKøb
7Specialbutikken736,25 kr736,25 krKøb
8Sikkerhedsgiganten773,75 kr773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke

PriceData har fulgt prisen på Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke i 153 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 736,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 454 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kansas ICON X TERMOJAKKE - Sort - X-Small | Jakker | Kansas | Termojakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026369 kr18 kr (5%)
29. maj 2026387 kr18 kr (5%)
27. maj 2026369 kr18 kr (5%)
3. apr. 2026387 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026389 kr110 kr (22%)
19. jan. 2026499 kr237,25 kr (32%)
16. jan. 2026736,25 kr237,25 kr (48%)
1. jan. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret