Gå til hovedindhold

Solar Plus Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

Solar PlusSanitetEAN: 5705157186151
Pris fra 33,75 krtil 73,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39,75 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,67 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanal vægtilslutning - stor - hvid
33,75 kr
Til butik
Kanal vægtilslutning - stor - hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid.Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid.For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.Fremstillet i EU

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: udendørs kanal og tilslutninger for varmepumpe
Farve: hvid
EAN: 5705157186151
Varenr.: 5478000017
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
KANAL VæGTILSLUTNING - STOR - HVID
35,75 kr
Til butik
KANAL VæGTILSLUTNING - STOR - HVID billede

Produktinformation

Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Fremstillet i EU

Produktspecifikationer

Mærke: Solar plus
Kategori: Varmepumper tilbehør
EAN: 5705157186151
Varenr.: 5478000017
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanal Vægtilslutning - Stor - Hvid
46,31 kr
Til butik
Kanal Vægtilslutning - Stor - Hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Fremstillet i EU Kanal tilslutning mod væg me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 5705157186151
Varenr.: 8810565894481
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.
72 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kanal vgtilslutning - stor - hvid
73,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt33,75 kr33,75 krKøb
2VVS.dk35,75 kr35,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk46,31 kr46,31 krKøb
4CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
5WATTOO.DK73,5 kr73,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

PriceData har fulgt prisen på Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 31,55 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 40 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 33,75 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Kanal tilslutning mod væg med stor afslutning - ligeud. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202633,75 kr2 kr (6%)
9. maj 202635,75 kr3,43 kr (11%)
25. apr. 202632,32 kr
18. apr. 202631,93 kr
14. apr. 202631,67 kr
13. apr. 202632,5 kr
20. feb. 202631,67 kr
18. feb. 202632,5 kr5,5 kr (14%)
17. feb. 202638 kr5,5 kr (17%)
10. feb. 202632,5 kr6,5 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret