Gå til hovedindhold

Solar Plus Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

Solar PlusSanitetEAN: 5705157186199
Pris fra 20 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (66% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19,37 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanal indvendigt hjørne - hvid
20 kr
Til butik
Kanal indvendigt hjørne - hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid.Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid.For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.Fremstillet i EU

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: udendørs kanal og tilslutninger for varmepumpe
Farve: hvid
EAN: 5705157186199
Varenr.: 5478000021
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
KANAL INDVENDIGT HJØRNE - HVID
23,75 kr
Til butik
KANAL INDVENDIGT HJØRNE - HVID billede

Produktinformation

Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Fremstillet i EU

Produktspecifikationer

Mærke: Solar plus
Kategori: Varmepumper tilbehør
EAN: 5705157186199
Varenr.: 5478000021
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanal Indvendigt Hjørne - Hvid
28,33 kr
Til butik
Kanal Indvendigt Hjørne - Hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. Passer sammen med Kanal no. 1806001 for varmepumpe installation 80x60mm 2 meter. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Fremstillet i EU Kanal tilslutning indvendig hjørne 90...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157186199
Varenr.: 8810564944209
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kanal indvendigt hjrne - hvid
42,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt20 kr20 krKøb
2VVS.dk23,75 kr23,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk28,33 kr28,33 krKøb
4WATTOO.DK42,5 kr42,5 krKøb
5CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

PriceData har fulgt prisen på Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 19,3 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kanal tilslutning indvendig hjørne 90 grader. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202620 kr3,75 kr (16%)
9. maj 202623,75 kr3,98 kr (20%)
25. apr. 202619,77 kr
18. apr. 202619,53 kr
14. apr. 202619,37 kr
13. apr. 202620 kr
19. feb. 202619,37 kr
18. feb. 202620 kr3,75 kr (16%)
17. feb. 202623,75 kr3,75 kr (19%)
10. feb. 202620 kr3,75 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret