Gå til hovedindhold

Solar Plus Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

Solar PlusSanitetEAN: 5705157186274
Pris fra 35 krtil 62 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,61 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kanal udvendig justerbart hjørne - hvid
35 kr
Til butik
Kanal udvendig justerbart hjørne - hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid.For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.Fremstillet i EU

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: udendørs kanal og tilslutninger for varmepumpe
Farve: hvid
EAN: 5705157186274
Varenr.: 5478000023
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
KANAL UDVENDIG JUSTERBART HJøRNE - HVID
37,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kanal Udvendig Justerbart Hjørne - Hvid
49,14 kr
Til butik
Kanal Udvendig Justerbart Hjørne - Hvid billede

Produktinformation

Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Fremstillet i EU Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. Søgetermer: 5478000023...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157186274
Varenr.: 8810565534033
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kanal udvendig justerbart hjrne - hvid
62 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.
62 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt35 kr35 krKøb
2VVS.dk37,75 kr37,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk49,14 kr49,14 krKøb
4WATTOO.DK62 kr62 krKøb
5CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.

PriceData har fulgt prisen på Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 33,48 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 41,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Kanal tilslutning med udvendig justerbar hjørne. Farve i hvid. For udendørs brug, UV-modstandsdygtig plast. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202635 kr2,75 kr (7%)
9. maj 202637,75 kr3,46 kr (10%)
25. apr. 202634,29 kr
18. apr. 202633,89 kr
14. apr. 202633,61 kr1,39 kr (4%)
13. apr. 202635 kr1,39 kr (4%)
20. feb. 202633,61 kr1,39 kr (4%)
18. feb. 202635 kr5,75 kr (14%)
17. feb. 202640,75 kr5,75 kr (16%)
10. feb. 202635 kr5,75 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret