Gå til hovedindhold

Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort

BialettiKaffemaskinerEAN: 8006363029254
Pris fra 287 krtil 453 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 238 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Moka Induction - Filtreringsapparat
287 kr
Til butik
Bialetti Moka Induction - Filtreringsapparat billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Rengøring & Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 6944
EAN: 8006363029254
Varenr.: 6710500
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Moka Induction 2.0 - 4 cups
361 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bialetti Moka Induction Filtreringsapparat
362 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort
-3%369 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bialetti Moka Induktion Röd, 4 koppar
453 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
2Proshop DK361 kr400 krKøb
3CompuMail DK362 kr362 krKøb
4Boligcenter DK369 kr369 krKøb
5Vivas DK389 kr468 krKøb
6Teknikproffset DK453 kr512 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort

PriceData har fulgt prisen på Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 238 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Induction 4 kopper, rød/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026287 kr1 kr (0%)
19. maj 2026286 kr1 kr (0%)
15. maj 2026287 kr1 kr (0%)
14. maj 2026286 kr1 kr (0%)
12. maj 2026287 kr1 kr (0%)
11. maj 2026286 kr1 kr (0%)
6. maj 2026287 kr5 kr (2%)
5. maj 2026292 kr1 kr (0%)
3. maj 2026293 kr3 kr (1%)
2. maj 2026290 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret