Gå til hovedindhold

Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium

BialettiKaffemaskinerEAN: 8006363011617
Pris fra 142 krtil 239 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 142 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Moka Express 1 cup
142 kr
Til butik
Bialetti Moka Express 1 cup billede

Produktinformation

Espressokande, 1 kop, sølv Med denne espressokande kan du lave 1 kop kaffe

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 1161
EAN: 8006363011617
Varenr.: 2909709
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Moka Express - Filter - 13 x 6,2 cm
153 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium
219 kr
Til butik
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium billede

Produktinformation

Fordele ved moka kaffekandeNyd klassisk italiensk kaffe derhjemme med Bialetti Moka Express. Denne ikoniske moka-kande brygger en intens og aromatisk espresso-lignende kaffe - perfekt til dig, der vil have cafékvalitet på komfuret. Den kompakte model på 0,06 l svarer til 1 kop og er ideel til solo-nydere eller den hurtige kaffe i hverdagen.Design og anvendelseKanden er udført i aluminium med et tidløst, facetteret design og sort håndtag. Den er en klassisk moka pot til komfurbrygning og leveres som én enhed i pakken. Håndopvask anbefales; produktet er ikke egnet til opvaskemaskine.Sikker brugFor sikker brygning: Forlad ikke enheden under brug, følg gældende sikkerhedsanvisninger for at undgå risiko for forbrændinger, og sørg for at afbryde strømforsyning før rengøring, hvis du bruger en elektrisk varmekilde med strømtilslutning.Produkttype: Moka-kandeKollektion: Moka ExpressKapacitet: 0,06 l (1 kop)Farve: Aluminium med sort håndtagMateriale: AluminiumOpvaskemaskine-egnet: NejAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Kaffemaskiner
Vægt: 0.33g
EAN: 8006363011617
Varenr.: 1892776
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bialetti Moka Express Filtreringsapparat
223 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK142 kr181 krKøb
2CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
3Boligcenter DK219 kr219 krKøb
4CompuMail DK223 kr223 krKøb
5Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium

PriceData har fulgt prisen på Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium i 172 dage. Laveste pris i perioden er 132 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 142 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Kaffekande moka - Bialetti Moka Express 0,06 l, aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026142 kr23 kr (14%)
1. maj 2026165 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026164 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026165 kr1 kr (1%)
20. apr. 2026164 kr22 kr (15%)
19. apr. 2026142 kr22 kr (13%)
9. apr. 2026164 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026163 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026164 kr7 kr (4%)
29. mar. 2026157 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret